Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a lányokon,...

Mit jelentenek a lányokon, fiúkon a karkötők?

Figyelt kérdés
Sokat látok idősebb férfiakon, nőkön karkötőt, én is szeretnék, de nem tudom mi alapján válasszak? Vagy ezt kapni kell valakitől, akkor van jelentése?

máj. 13. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
De milyen karkötő?
máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs minden karkötőnek jelentése. Ami nem feliratok, szimbólumos, az csak sima divatékszer vagy valami komolyabb ékszer.
máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek nincs jelentése, egyszerű ékszer.
máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tetszik annak, aki hordja.
máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

“Rendes” arany/ezüst karkötő vagy karlánc-nak sok jelentése nem szokott lenni, leginkább annyi max hogy tetszik annak aki hordja. (Én is hordok férfi létemre, sárga/fehér arany karlánc, tetszik és illik a stílusomhoz azért hordom) :)


Az ilyen “barátság” számos vagy kristályos meg a neves darabok szoktak jelentéssel bírni leginkább

máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiún b.zis,róla azt jelenti hogy szereti a f.szt..Igényes pasi nem hord karláncot
máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfin azt jelenti, hogy nincs benne ebben a toxikus fszméregetésben. Vonzó nagyon.
máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!