Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mostok hajat?

Milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés
Én naponta minden reggel, ha munka után van valami különlegesebb programom, akkor meg egyszer mert olyan imádom ha frissen van mosva és szép. Ha csak itthon vagyok akkor is minden nap, max annyi hogy ha előző reggel mostam akkor utána már csak másnap estefelé. Ha másnap megyek valahova reggel megint megmosom. Ez durva? Nekem nem gond mert nem sok idő annyira, meg tényleg szeretem mikor teljesen friss, de lehet ettől bajom? Vagyis a hajamnak? Ti hányszor mostok hajat?
máj. 16. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Samponnal két-három naponta, de alapjáraton napi kétszer szoktam megmosni sima vízzel. Reggelente edzés után tusolásnál átmososom néha samponnal, néha csak vízzel, esténként lefekvés előtt meg kizárólag vízzel mosom ki belőle a waxot vagy lakkot. Egy órán belül megszárad, és ha már amúgy is zuhany alatt vagyok, nem telik semmibe a hajat is átmosni. Szerintem a napi szintű samponozás többet árt mint használ. Hamarabb fog zsírosodni a hajad, úgyhogy gyakrabban kell majd mosnod és belekerülsz egy ilyen ördögi körbe.
máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 3-4 naponta, de sok dologtól függ. Ha mondjuk nagyon megizzadtam vagy koszos helyen voltam, akkor megmosom úgy is, ha még nem lett volna itt az ideje.
máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És közben zsíros lesz a hajatok? Pl utolsó, 4 nap után már ilyen izé, vagy teljesen normális, csak megmosod hogy tiszta legyen?
máj. 16. 19:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
6 naponta. Eléggé száraz így is.
máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 a 2. vagyok, persze, addigra zsírosodik. Használok száraz sampont is egyébként, amivel tudok nyerni 1 napot a hajmosások között. (Hosszú hajam van, megszárítani elég sok idő, nem férne bele minden nap.)
máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem koszi! Nekem is hosszú a hajam de kb csak 10 perc megszaritani
máj. 16. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta
máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból csaak hetente egyszer (nagyon rövid, géppel nyírt rövid hajam van) , de ha koszos helyen járok, akkor gyakrabban is.
máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én heti egyszer, hosszú száraz hajam van. De amúgy simán kibírná 10 napig is, kipróbáltam amikor gipszben volt a kezem. Egy hetesen is a saját jóérzésemért mosom meg meg mert addigra kicsit lejjebb lapul.
máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1*. (F)
máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!