Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A saját köröm erősítése...

A saját köröm erősítése zselével, és a zselés műköröm között van különbség? Ha igen mi? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Saját köröm erősítésénél egy speciális leoldható és rugalmas anyag kerül a körmödre,itt nem történik építés tehát nem lesz hosszabb a körmöd. Max 3-4 mm hosszig lehet ezt elvégezni.
2010. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért csak 3-4 mm-ig lehetne saját körömre zselét és milyen speciális anyagból van???!!! Én körmös vagyok,de lehet,hogy lemaradtam valamiről?

A saját köröm erősitése zselével ugyanolyan anyaggal történik,mint pl a tip-es mk. Én közepesen sürü zselét használok,igy épiteni is tudok vele,tip-es mk és körömerösitéshez is jó. Saját köröm erösitésnél nem használunk tip-et v sablont,a meglévö körömhosszra tesszük a zselét. Mindegy milyen hosszú a saját körmöd,de lényeges,hogy egyforma hosszú legyen. Vékonyabb rétegben,mintha épitett v tip-es lenne,de ugyanolyan anyagból készül. Ez jobb megoldás,mert nem kell olyan sokat alakitani a term. körmön. De ezzel hosszitani nem tudsz. Csak akkora lehet,amilyen hosszú most a körmöd.

2010. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Bizony, lemaradtál valamiről!Szép kis körmös lehetsz ha nem hallottál még a leoldható zselékről amit a természetes köröm erősítésére használunk :)

Normál zselével azért nem célszerű rövid természetes körmöt erősíteni mert könnyen elválik a zselé és a term. köröm egymástól,mivel a zselé sokkal keményebb.Hamarabb is törhet az anyag mivel ebben az esetben csak nagyon minimális a balance pont.

Kedves utolsó,lenne hozzád egy kérdésem.

A természetes köröm erősítéséért úgy általában jóval kevesebbet kérünk el mint egy töltésért. Namármost ha jön hozzád a vendég építtetni, ok. Pár hónap múlva már teljesen alánőtt a saját körme a zselé alá. Na akkor a vendég kérheti hogy hahó ez már nem töltés hanem saját köröm erősítés mivel alatta van a sajátja.Pedig neked ugyanannyi kinlódás van a körmével mint egy töltésnél. Szóval ezzel csak te jársz rosszul...

2010. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

2. vok..


Mi a kérdés?!

2010. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

"vok"?? pff

Amit az előbb írtam abban az esetben hogyan jársz el?

2010. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Már leirtam a 2 közötti különbséget,olvasd el figyelmesen!

De lehet,hogy nehéz a felfogásod,ezért leirom újra,hogy az anyag vastagság és a C iv nagysága a különbség! Szóval egy épitett köröm töltése nem ugyanaz a saját köröm erősitésével, úgyhogy nincs miről beszélni.

2010. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudod mi az,hogy vok? Le vagy maradva,mint a borravaló,sajnállak... A vagyok röviditésére használják az EMBEREK az internetes szövegben vagy sms-ben! Nem rémlik?
2010. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Tudom hogy mit jelent a "vok", képzeld. De elég kultúrálatlan embernek tartom aki ilyen módon írogat. Csak az alpáriság sugárzik belőle. Nehéz lenne kiírni azt hogy vagyok? -_-"
2010. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

hú remek egy körmös lehetsz te hallod...

Mivan ha a vendégnek már másfél cmre nőtt meg a körme? Akkor is csak minimális ívet építesz?,úgy kettétörik mint a sicc,mert nem tartja meg a körmöt.

Egy kicsit jobban olvass utánna a dolgoknak.

2010. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogok vitázni ilyen tudatlan idiótákkal! Inkább tanultál volna többet a műkörömépitésről! Ne itt okoskodj! Inkább adnál értékelhető választ a kérdezőnek! De mivel gőzöd sincs semmiről,ezért erre képtelen vagy!
2010. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!