Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnos nagyon pösze vagyok,...

Sajnos nagyon pösze vagyok, és ezért sokan piszkálnak. Valami értelmes ötlet?

Figyelt kérdés

Régebben jártam logopédushoz,de az azt mondta,hogy már nem kell tovább járnom.

Mai napig sokan piszkálnak-e miatt,14 éves vagyok,nem szeretném így leélni az életem..

Kérem,akik csak piszkálni akarnak,azok ne írjanak!


2010. nov. 3. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tukor elott probalj rendesen beszelni. koncentralj,lehet kell egy kis ido de szerintem segit.
2010. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hot_kiss ***** válasza:

Ha úgyérzed, hoyg még mindig pöszevagy, akkor vagy hülyevolt a logopédus vagy több akarerőkell (:

Szerintem is gyakorolj nyugodtan tükör előtt "szépen" beszélni (:

2010. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak sajnos az a probléma,hogy én nem hallom,amikor beszélek,hogy az lennék,csak amikor pl. hangfelvételezek a mobilomon,és visszahallgatom,akkor teljesen más a hangom,és tényleg olyan mint ha pösze lennék.

Amúgy köszi a válaszokat.

2010. nov. 4. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el logopédushoz, hogy legalább egy külső, szakértő fül is hallja a problémát! Amit te pöszeségnek hallasz, az a valóságban lehet hogy teljesen más hibát takar. Lehet szervi oka (pl. szabálytalan fogsor), de az is lehet, hogy csak rossz helyen képzel bizonyos hangokat. Bármi is áll a probléma hátterében, a logopédus meg tud tanítani rá, hogyan küszöböld ki ezt a problémát! Én 2 éve járok logopédushoz, sajnos kicsit sejpítek, de rengeteget javult a helyzet. Az órákért ugyan fizetni kell, de mivel szakértő fül rendszeresen figyel rád, otthon is tudsz gyakorolni.

Én Montágh Imre könyvét használom, ajánlom neked is:)

2010. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!