Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Főként fiuk. Akkor most...

Főként fiuk. Akkor most végülis a nem túl vékony lányok is lehetnek szépek?

Figyelt kérdés

mert eddig még sehol sem olvastam itt azt, hogy azt mondják egy nem vékony lányra, hogy milyen szép. :) :O


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


2010. nov. 10. 14:34
 1/5 anonim válasza:

Lehetnek miért ne lehetnének?

Mondjuk a képek alapján annyira nem jössz be, nem igazán tetszel, de ez csak egy vélemény.

2010. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én vagyok rajtuk. :)
2010. nov. 10. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam kimondottan vékony, mégis szépnek tartanak.

Az a baj általában a nem túl vékony lányokkal, hogy képtelenek elfogadni a súlyukat. Ergo vagy hatalmas fekete leplekbe takaróznak, nem sminkelnek, nem csinálnak semmit a hajukkal, és igénytelenek, vagy pedig úgy öltöznek, mintha 50 kilósak lennének, a nadrág bevág csípő alatt, kilóg a derekuk, pontosabban a háj, bevág a melltartójuk, szóval nem jól néznek ki.


Vannak persze olyanok is, akik csinosak és a súlyuknak megfelelően öltöznek, de sajnos nagyon kevesen. Én pl. igyekszem olyan ruhákat találni, amik ápolnak és eltakarnak, emellett csinosak, de még a boltok kínálatában is alig van :S

2010. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem olvastad.
2010. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Sőt, tapasztalataim szerint a fiúk kifejezetten nem szeretik a nagyon vékony csajokat. Sosem voltam nádszálkarcsú (nem is akartam az lenni), de le sem tudom magamról vakarni a fiúkat. Úgy is tetszem mindenkinek, hogy van rajtam legalább 10 kiló fölösleg. Közhely, de igaz: a kisugárzás a legfontosabb.
2010. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!