Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fekete-fehér kockás köröm....

Fekete-fehér kockás köröm. Meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
láttam egy klippben.vagy az csak matrica volt?nagyon pici kockákat kéne tudni hozzá festeni.5letek?
2010. nov. 15. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

veszel egy vékony ecsetet és befested

nagy tudomány kell hozzá

2010. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házilag? nem igazán. Azt speciális géppel szokták csinálni, még csak sima körmös se biztos, hogy képes rá. Katy Perrynek szoktak ilyet csinálni, képmásokat meg hasonlókat. :D

Amúgy valami nyomtatóféle szerkezet, de nem is matrica teljesen.

2010. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos lehet kapni valahol kockás matricás köröm díszt...házilag is meg lehet csinálni csak nem lesz olyan szép...2 vékony ecsetes körömlakk kell hozzá...Nálunk egy két körmös aki tudom hogy biztos megtudná csinálni(play boy nyuszi fejeket szokott festeni,hello kitty fejet,pók hálót,sponge bobot) nagyon szépen dolgozik :)
2010. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello kitty és playboynyuszi körömnyomdával van :P

Amúgy talán abból is van kockás, csak akkor valami jó színeket kell összeszedned. Nézz szét neten, konadnak tuti van ilyen is, de nem hiszem, hogy olyan lesz teljesen :S

2010. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem már voooolt:)

váltakozva befestettem egyik köröm fehérre, másikat feketére, és egy vékony ecsettel pl. a fekete körömre fehér lakkal (vékony ecset) berácsoztam, és kész:)


20Ł

2010. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!