Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék így arcmodell?

Lehetnék így arcmodell?

Figyelt kérdés
Szóval mondták már egy páran hogy szép arcom van miért nem megyek arc modellnek, de mivel én lehet hogy arcra szép vagyok viszont alaktra nem, szóval hogy nem vagyok 180 cm magas se nem az a vékony alkat sajnos...szóval csak annyi lenne a kérdésem hogy aki ért a témához hogy valaki így is lehet arc modell? vagy nem létezik ilyen? 19/L
2010. dec. 2. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A magasságod nem számít ha csak arcmodellkedni akarsz, a súlyodat nem tudom, szerintem ha szép az arcod tényleg, akkor az sem, de ezt majd megmondja egy jobban hozzáértő.
2010. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenre igazából nincs igény. A modellügynökségek csak inkább olyan lányokkal dolgoznak, akik kifutóra, fotózásra, arc, kéz és lábmodellnek is jók egy személyben. De keress egy sminkest, aki jár versenyekre, ha jó anyag vagy, lehetsz a modellje.
2010. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!