Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatok meg magassar...

Hogyan tanulhatok meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki iszonyatosan tetszik nekem. A haverja mondta (aki tudja hogy tetszik nekem, és próbál segíteni), hogy nagyon tetszik neki ha egy lány magassarkúban van, szerinte iszonyatosan szexi. Még soha nem volt magassarkúm. Igaz, mindig is tetszettek, de anyáék nem engedték...

Ma vettem egy 15 cm-es tűsarkú csizmát. Gyönyörű meg minden, de járni nemigazán tudok benne... Hogyan tanulhatnék meg pár nap alatt? HELP!! **

13/L


2010. dec. 21. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mászkálj benne otthon. előbb utóbb ráérzel
2010. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Peston válasza:

[link]


Elég érdekes megoldását választottad a figyelemfelkeltésnek, de ha Neked ez kell... hajrá.

2010. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
hát de állítólag a srác cipőfetisiszta (vagy mi a franc)... szal ezt is muszály :D
2010. dec. 21. 17:00
 4/29 anonim ***** válasza:
15 cm 13 évesen? Gratulálok:))
2010. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nagy tükör előtt sétálj benne, és figyeld a mozgásod. Amin kell, azon korrigálj!
2010. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

13 éves vagy könyörgöm! Elment az eszed? 13évesen még ne akarj szexi lenni! Teljesen tönkre megy a lábad egy 15 cms tűsarkútól!

Ész hová mész:S

2010. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
eleve nem 15 centissel kellett volna kezdeni, abban hetekbe telik, mire rendesen megtanulsz járni. pláne 13 évesen.
2010. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Peston válasza:
Szépen megfogalmaztad, cipőfetisiszta... kár, hogy utána az egyik szó csúnyán néz ki. :) De máshogy nem lehet felkelteni a figyelmét? Sokan fogják majd rád, hogy... nem épp korosztályodhoz méltó vagy, mert mifelénk a 13 évesek még nem rohangálnak ilyen cuccokban.
2010. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Hát ezt már így is mondják, hogy nem a korosztályomnak megfelelő vagyok... Öltözködésre, gondolkodásra, meg külsőre sem. Most őszintén, te 13nak néznél egy 170 centis, 85B-s mellmérettel rendelkező, felnőttesen öltözködő és viselkedő lányt? :) Ugye, hogy nem? :)

Jó, ez a magassarkús kérdés gyerekes volt mondjuk, de nincs semmi ötletem hogy mivel hívjam fel magamra a figyelmet. És ha a srác erre bukik :) (Aki amúgy 17 éves..)

2010. dec. 21. 17:32
 10/29 anonim ***** válasza:

16.47es, aki linkelt..

az a videó ami van a linkben..hát az valami kegyetlen mindenképp nézzétek meg XDDDD:DD mikor megy a nő a háttérben olyan bután.hát az vmi eszmééletlen xdd(Y)


amugy énis nagy tükörben szoktam gyakorolni :D sétálgatok szembe, oldaloról és mára sikerült kijavítani a hibáimat..

2010. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!