Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Muszáj portfólió fotózásra...

Muszáj portfólió fotózásra mennem, nem akarok, mert utálok a középpontban lenni, gyűlölöm ha fényképeznek mit tegyek ilyen helyzetben? :S

Figyelt kérdés
Viszont muszáj mennem mert anya nem engedi hogy ne menjek el:S Mit tegyek? Hogy pózoljak?:S Eleve semmi kedvem az egészhez:S Kérlek segítsetek.. :S
2010. dec. 26. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mihvan?XD Mért is kell elmenned egy fotózásra?:D

1. Baromi drága és ezt csak akkor szokták ha valaki modellkedni szeretne.

Miért kötelező neked ez? Főleg ha nem is akarod?:D

2010. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anya erőlteti. Nyúz hogy modellkedjek, meg megkereste egy fotós hapi hogy szívesen csinálna portfóliót blablabla.. nem is ez a lényeg, hanem hogy anya nem engedi hogy ne menjek el, de annyira semmi kedvem ehhez az egészhez:S Mit csináljak? Utálom ha fotóznak nem szeretek szerepelni:S Mit tegyek ha ott leszek? Tök erőltetett lesz az egész mivel én nem akarom, anyát viszont ez nem érdekli.:S
2010. dec. 26. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el és kész. Kicsit túl reagálod.
2010. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anya reagálja túl.:D Ha az én részemről így tűnik, az azért van mert tényleg nagyon utálom ha fotóznak, fóbia talán ami az önbizalom hiányomból fakad. Ha fényképezőt látok menekülök, anya meg erre kényszerít:S
2010. dec. 26. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehogy hagyd magad!Mutasd meg,hogy te nem mész és levághat akármilyen hisztit nem érdekel téged..
2010. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha nem megyek el összeveszünk, és nem enged el sehova, meg ilyenek :/.. de nem értem mi értelme lenne hogy ott állok fancsali fejjel a fotós előtt:D
2010. dec. 26. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha az anyád ilyen hülye, akkor pazarolja csak a pénzét, ha ennyi esze van... Elmész, magadat adod, tiszta szar lesz az egész, és az életben nem lesz belőled modell. Mert nem lesz, senkinek nem kell egy rinyap*na abban a világban (már bocs)

A másik megoldás, hogy leülsz vele, és elmondod, hogy ez a te életed, ha neki nem jött be a sajátja és ennyire megalomániás, akkor játszon egy kicsit Simset, meg nézesd meg vele a little miss sunshine-t és pár fókuszos gyerekmoddelkedős riportot, amiből kiderül a gyerek mennyire utálja, anyuci mekkora pitsa.

Amúgy meg hány éves vagy egyáltalán?

2010. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már muszáj menni, próbáld meg élvezni. Hátha mégis jó lesz...lehet, hogy egy profi fotós olyan oldaladat is kihozza, amiről fogalmad sem volt. A fotós úgyis mondja majd, hogy hogyan pózolj. Ha nagyon nem tetszik, elmondhatod, hogy megpróbáltad, de nem tetszik, nem érzed jól magad. De ha mégis bejön...Nálam is előfordult már, hogy anyai nyomásra elmentem kézműves táborba, pedig egyáltalán nem akartam. Következő évben már én mondtam, hogy menni akarok. Próbáld meg...biztos vagyok benne, hogy anyukád nem akar rosszat.
2010. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer az egyik barátnőm is igy járt. Az apja erőltette rá. Több százezer forintot kicsaltak tőlük pár darab retusálatlan, rosszul beállitott fotóért. Ilyen képeket én is tudtam volna csinálni róla. Még a herpeszét sem retusálták le(!) Mondd meg anyudnak, hogy ne várjon csodát. Legyen már több esze.
2010. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tök jó neked:S nekem kiskorom óta álmom hogy modell legyek. A nyáron annyit könyörögtem apumnak hogy csináltassuk meg a pórtfóliómat hogy végül beleegyezett... Kifizetett 60 000 ft-ot és tesssék. Semmi nem történt. Pedig rengeteg helyre elküldtem:S Pedig annyira szeretem ha fotóznak meg sminkelnek meg minden:) elmennék még pár fotózásra de ahhoz rengeteg pénz kéne:S neked meg a nykadba öntik:D jóneked ...
2010. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!