Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az igazi nő? (Kérdésed...

Milyen az igazi nő? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm mondja nekem mostanában, hogy kezdi úgy érezni, hogy eltűnnek az igazán nőies viselkedési formák, és a helyébe a fiús lányok lépnek. Milyen az igazi, nőies viselkedés?
2010. dec. 27. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem érthette ezalatt pl azt h a nők rámenősek kezdenek lenni, simán kezdeményeznek, leszólítanak, ez némely pasiknak bejön, de némelyeknek nem, mert ők még szeretnének megkaparintani egy lányt és nem úgy h az tálcán kínálja magát.

a másik lehetett az h pl a finomságot értette alatta. h a mai nők már nemannyira finom viselkedésűek, mert rájuk tört ezaz emancipáció dolog, ők is egyenlőek akarnak lenni, de azért halálra sértődnek ha nem engedik őket előre az ajtónál.

én nekem ez a 2 jutott most az eszembe

2010. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ahogy az első mondja.

Sok nő trágár, kiabál, üvöltözik, ahelyett, hogy finoman viselkedne. Nem várják meg, míg a férfi rájuk segíti a kabátot, kihúzza a széket nekik.

Meg sok nőnek a karrier az első, nem akarnak családot alapítani, "otthoni fészket" kialakítani. Magukra vesznek egy határozott, szigorú stílust, csak azért, hogy keményebbnek tűnjenek.

2010. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát igen, nem akarnak tanulni, nem akarnak dolgozni, cicagatyában meg lógós ruhákban járnak emós hajakkal, isznak, drogoznak, üvöltöznek, beszólnak mindenkinek... Az igazi nő tudja, mi a dolga, felelősségteljes, visszafogott, kifinomult, ízléses...
2010. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazi nő sok van, de igazi férfi szinte nincs.

Igazi nő okos, talpraesett, csinos, igényes, kedves, de ha kell akkor határozott. Nem naiv és nem befolyásolható, tudja mit akar és mit nem.

2010. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazi nő tudja, mi a dolga."

Körbeugrálni az urát, meg szülni 100 kölyköt?


Én nem vallom magam se igazinak, se nőnek, de intuitív vagyok, és tudom, mi a jó nekem, és mi nem.

Ha épp az a jó nekem, hogy "k*rvaanyázzak" annak, aki majdnem elütött a járdán, akkor azt teszem.

2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
en nem vagyok noies egy picit sem.. Cica naci nelkul is elerem, hogy a pasik udvaroljanak.. Nem hordok szoknyat, noi cipoket. Sportosan oltozkodom, hatarozottan eltudok kuldeni barkit melegedni, es nem azert mert emancipalt lennek.. Igy erzem magam jol.. Emellett tudok kedves es visszafogott lenni, de azt nehez elerni.. Ahogy azt is, hogy en valakitol bocsanatot kerjek, vagy azt, hogy befolyasolni tudjanak.. Ertelmes emberi leny vagyok, picit sem igazi no..
2010. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok magassarkút, használok sminket, nem használok trágár szavakat, göndör, hosszú hajam van ami szerintem eléggé nőies. De ami a legfontosabb, hogy elvárom, hogy a srác kezdeményezzen. Igazuk van az ismerőseidnek, de kérdem én, az igazi férfiak hová tűntek? Elkorcsosult mindkét nem. A fiúk vasalják a hajukat, vádlit kiemelő csőnadrágot hordanak, be vannak sz.rva ha le kell szólítaniuk egy nőt, viszont azt elviselik, hogy a lány megy oda hozzájuk. Hányok ettől az egésztől, undorító ami manapság folyik. Remélem más is így gondolja nem csak én.
2010. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
21:25 ott a pont:D
2010. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem vagyok teljesen elkorcsulva: Magassarkút hordok minden nap, sminkelem magam, nem én kezdeményezek, nem félek sírni, viszont ha valaki megbánt, kimondom amit gondolok!!
2010. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Szóval szerinted a nő dolga az, hogy körbeugrálja az urát, és szüljön 100 kölyköt. Én ilyet nem mondtam, úgyhogy valószínűleg te gondolod így. Nem, én arra gondoltam, hogy manapság jelentős rész nem foglalkozik a tanulással, nem dolgozik, otthon semmit nem végez el, csak elvárja, hogy majd egy gazdag pasi felszedi, aztán eltartja, addig meg anyuciék ellátják. Amúgy, sajnállak, hogy te mások édesanyját szidod, azért, mert ők nem tudnak vezetni. Nálunk csak a faluvégi cigányok k*rvaanyáznak, amúgy ennél mindenki kulturáltabb. Lehet, hogy te is közülük való vagy? Mert akkor bocsi.
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!