Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem ciki egy lánynak egyedül...

Nem ciki egy lánynak egyedül konditerembe mennie?

Figyelt kérdés
Furcsállanám, ha egyedül kellene mennem, ott a sok pasi között... :S Szerintetek nem furcsa?
2011. jan. 8. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb konditeremben általában külön van egy női és egy férfi részleg. Csak néhány gép van, amit közösen használnak a nők és a férfiak is, tehát csak ezek vannak egy teremben.

Amúgy pedig nem ciki. :)

2011. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki. Ahova én járok kondizni, ott is vannak lányok akik egyedül edzenek.:)
2011. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az sosem lesz ciki, hogy sportolsz, akár egyedül, akár másokkal. Ez csak pozitív.
2011. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül járok, és nem érzem magam cikinek miatta. lassan indulok is:)

Ráadásul itt nincs külön terem, és van, hogy egyedül vagyok bent lány, de engem nem zavar.

2011. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül járok, mondjuk én nem szeretem, ha más is jön velem, mert akkor nem tudok az edzésre koncentrálni, és tuti csevegés lesz a vége. Mondjuk én magam is edző vagyok egy aerobic-teremben, és kiegészítésként járok gyúrni, szóval elég keményen nyomom.

Ott általában mindenki magával van elfoglalva, van pár idióta, aki csak a tükör előtt pózol, aztán nyögve nyom pár sorozatot. Aztán meg odajön kioktatni, hogy mit hogyan kell, közben meg látszik, hogy az egész teste fel van fújva.

Volt egy ilyen sztorim, egy hasonló srác odajött pofázni, hogy mit hogyan csináljak, és akkor mondtam neki, gyere nyomd ki lábbal, amit én, de nem ment neki. Na azóta csendben van.

Szóval hajrá csajok a konditeremben! És csak ésszel.

2011. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szombathelyen van olyan terem, ahol külön van női, illetve férfi rész?
2011. jan. 8. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedül járok, és mindig egyedül vagyok bent lányként, ugyanazokat a gépeket használom meg súlyzókat mint a fiúk, persze kisebb súlyokkal. Senki sem néz furcsán, max az elején néznek 1-2 percet, ahogy bemegyek, de aztán mindenki foglalkozik tovább az edzésével. Max néha 1-1 ember odajön, hogy jajj segít visszavinni vagy felrakni súlyokat stb. :D de negatívumot nem tapasztaltam még! hajrá
2011. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én annyi negatívumot tapasztaltam hogy végigmértek percenként meg bámulták a hátsóm. -.-" sok felfújt izomagy. függetlenül amúgy tényleg vannak jó arcok, akik segítenek, ha vmi nem megy. 17L
2011. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!