Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha valaki télen...

Nagyon gáz, ha valaki télen is szoláriumozik és barnább, mint ami normális és megszokott télen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Végülis azt csinálsz amit akarsz. Vannak kreol bőrüek akiknek szolizás nélkül is barnább a bőrük. Szóval, nem gond. :)
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, de ha mégis zavar, ne járj annyit, bőven elég áprilisban járni, utána nyugodtan kimehetsze májustól a napra nem fogsz leégni. ( persze mindig fokozatosan többet) inkább az a gáz, ha valaki rendellenesen bronzos színű... szerintem az nem szép.
2011. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas. Őszintén szólva, mindig elmosolyodok, amikor ilyen nőket látok utcán. Nem tudom eldönteni, direkt akar magából hülyét csinálni vagy csak nem tudta jól bemérni, mennyi időre menjen szolizni és "véletlenül" lett ilyen.


Egy kis, enyhe barnasággal nincs gond, de az manapság már ciki, ha valakiről lerí, hogy szoláriumban szerezte a barna bőrt.


Persze mindenki azt csinál amit akar, nem kell mindig másoknak megfelelni.

2011. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ez pl.már gáz?

[link]

[link]

2011. jan. 8. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz.. de itt a többség úgyis le fog szólni miatta.. -.-

17L

2011. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem személyszerint ez már durva.
2011. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz, nálunk is sokan szoliznak télen... Am is jól nézel ki, nem fognak megszólni, persze ha Te vagy a képeken :)
2011. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!