Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék "dobni" a megjelen...

Hogy tudnék "dobni" a megjelenésemen?

Figyelt kérdés
Most tök átlagos vagyok: farmer, póló, átlagos haj, no smink, csak szempillaspirál. 14 vagyok, és kicsit ki szeretnék tűnni a tömegből, de sajna még nem igazán van stílusom..
2009. jan. 29. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Manapság mindenki ki akar tűnni a tömegből. Az ma már nem egyedi, ha szinesebben öltözöl vagy hordassz egy pár kiegészítőt. Nekem teljesen átlagos cuccaim vannak, mégis van egy bizonyos megjelenésem. Merész vagyok. Szeretem a mindenféle felsőket "keresztezni", például kockás pulcsira csíkos póló. Az a lényeg, hogy szines legyen ;)

Barátnőm úgyszint imádja a szineket, de ő a finomabb változatot választotta. Gyakran jelenik meg szines cuccokban, de csak kis mértékben, nem viszi túlzásba. Másik barátnőm teljesen feketébe öltözik, ő nem bírja a szineket. És még sorolhatnám. Mindenkinek meg van a stílusa és hidd el, a tiéd a "farmer + póló" stílus. Ezen csak egy kicsit alakítani kell. Például, ha szereted a virágokat, ne félj felvenni egy virágos pólót. A sminket ezentúl is hanyagold, azzal nem fogsz kitűnni. A hajadon fodrásszal javíthatsz, ha nagyon bevállalós vagy te is megcsinálhatod. De ehhez kell egy kis kreativitás. A lényeg, hogy légy önmagad.

2009. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

légy bátrabb, vegyél fel mintás felsőket, vagy ha nem találsz olyat ami tetszik, te magad is feldobhatod, egy kis textilfestékkel vagy pólóra vasalható matricával. A frizurádat hord változatosan, vágasd fazonra:) jobb lenne ha látnék rólad egy képet, tudnék jobban segíteni.

ha gondolod, priviben elküldheted a fotót.

18/L

2009. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én elsősorban azt a tanácsot adnám, hogy 14 évesen még semmiféleképpen ne kezdj a sminkkel kitűnni, mert ahhoz még túl fiatal vagy és hidd el, hogy sokan úgy gondolkodnak, hogy kislányon nagyon gáz. Viszont kicsit komolyabbá tud tenni, ha nem színes ruhákat hordol (ellentétben az előttem szólókkal). Szerintem a szürke és fekete kompozíció nagyon szép, komoly, de nem feltétlenül komor, ha feldobod valami élénk színüvel. Pl. Én felvennék egy szürke garbót fekete nadrággal, rá esetleg egy fekete bolarót és fel lehet dobni egy rózsaszínű pillangós brossal. Ha hosszú a hajad, engedd ki (ehhez az összeállításhoz a szépen kerekített hajvég áll jól)tehetsz rá esetleg egy rózsaszínű vékony hajráfot, de ne vastagat. Ez csak egy ötlet. Nem tudom, hogy magad elé tudtad e képzelni, én látom magam előtt. Szerintem egy szép, komoly lány hatását lehet vele elérni.
2009. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!