Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, légyszi, szőrtelenítés...

Lányok, légyszi, szőrtelenítéssel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggé szőrös típus vagyok :( Nem élek nemi életet még, de egyrészt szeretnék előbb felkészülni hogy esetleg ne utolsó pillanatban kelljen paráznom emiatt, másrészt már idegesít hogy folyton csak borotva, borotva...:S Tudnátok abban segíteni hogy mindkét lábam + nemi szerv körül mennyiért tudnám legyantáztatni otthon? Hogy kb havi szinten mennyire jönne ki. És melyiket/mit ajánlotok aminek az ára nem az eget verdesi.

Jó lenne ezt is megoldanom:)

Köszi a segítséget:)

17/L


2011. jan. 9. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább élj nemi életet velem.
2011. jan. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni az otthoni gyantáról, van aki szépen meg tudja csinálni magának, de ha nem vagy elég ügyes, akkor egyrészt nem lesz szép az eredmény, másrészt pedig a nemi területen akár bevérzés is keletkezhet. Én azt javaslom Neked (mivel otthoni próbálkozások sikertelensége után és is ezt tettem), hogy menj el kozmetikushoz. Én pár hónapja kezdtem el járni és havonta egyszer elég. Ha nagyon nem szeretnék várni a szőrösödéssel, akkor mondjuk 3 hetente kellene mennem. Szerintem egy szakember ügyesebben és szebben meg tudja csinálni. Nem tudom, hogy ahol Te laksz, ott milyen árak mozognak, de az én kozmetikusom teljes intim gyantát csinál 600 forintért, mindkét lábat térdig pedig 850-ért. Szerintem ennyi belefér havonta. Másrészt amikor otthon gyantáztam hideg gyantával, akkor sem jött ki olcsóbbra, mert nem a leggagyibbat vettem.

Lényeg a lényeg: Szerintem próbáld ki a kozmetikust és ha nem tetszik, még mindig folytathatod otthon az ügyeskedést. :)

20L

2011. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyantáztam már otthon, és amúgy se akarok kozmetikushoz menni, mindenképp itthon csinálnám meg magamnak, csak hosszútávon még nem csináltam és nem tudom még hogy tudnám olcsóbban kihúzni :)
2011. jan. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!