Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyógyszertárban kapható...

Gyógyszertárban kapható hatásos körömerősítő?

Figyelt kérdés

Írnátok körömerősítő lakkokat vagy folyadékokat, amiket lehet gyógyszertárban kapni, és tapasztalatból tudjátok, hogy használ?

A körmeimmel leginkább az a gond, hogy kettéválnak a lemezek.


2011. jan. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ricinus olaj
2011. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez belső gond. Súlyos vitaminhiány, vagy pajzsmirigy alulműködés. El kéne menned belgyógyászhoz. Az erősítő lakk nem fog a körömlemez alá menni, csak arra jó, hogy éppen, amikor rajta van ne törjön le. Körömápoló olajokkal kéne kezelni a körömágyat is.
2011. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemrég voltam pajzsmirigyvizsgálaton meg rengeteg mindent megnéztek a véremben és minden rendben volt.

Szerintem is vitaminhiány, de nem tudok mindent kajával pótolni.

Tudnál megnevezni ilyen körömápoló olajakat?

2011. jan. 21. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik olcsóbb is jó, de az én szerintem legjobb, amitől még másnap is hidratált volt a köröm, meg a körömágy, az az Essencenek volt, nem tudom lehet-e még kapni. kék virágszirmok vannak benne és olyan az illata mint a babaolajanak volt anno.Az Essence körömerősítők is jók.Vagy műkörmös tud még ápoló erősítő zselét felvinni.

Most Crystal Nailst használok, ez is jó.

De van gyógynövényboltban is ilyen.

2011. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!