Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg magassarkú...

Hogyan tanuljak meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán hordok magassarkút, nagyon hozzá vagyok szokva a sportcipőkhöz, babacipőkhöz vagyis a lapos talpúakhoz, viszont nemsokára egy nagyon fontos rendezvényre megyek.A ruhámhoz viszont magassarkú kell, mivel elegáns.Próbálom én itthon, de nem viselem el a lábamon.Főleg nem ezt az ingatag járást,hogy már attól félek, mikor bicsaklik ki a bokám, valami praktika,vagy jól bevált ötlet ?


17.


2011. jan. 23. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem minél többet hordod, gyakorolsz benne annál jobban fog menni, a lábad is megszokja és nem fogsz annyira inogni. Más praktikát sajnos nem tudok, csak: gyakorolni, gyakorolni és gyakorolni! Más nem hiszem, hogy tud segiteni ezen:)
2011. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a lakásban járj-kelj benne. Sajnos nincs meleg, pedig akkor azt szoktam csinálni, hogy (újra) megszokjam a cipőt, hogy rövidebb utakat bevállalok vele, például lemegyek vele a boltba, megyek pár utcát a városban...tegyél bele zseléd betétet, akkor talán kényelmesebb lesz.
2011. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a baj,hogy már hetek óta itthon gyakorlok,mert megfagyna a lábam kint.Azért megfogadom a tanácsaitokat.(:
2011. jan. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!