Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményeket (inkább tapasztal...

Véleményeket (inkább tapasztalat alapján) szeretnék kérni abba, hogy milyen maradt a helye a kivett szépségpötty piercingnek?

Figyelt kérdés
Félek ha megunnám és kivenném csúnya heg maradna utána.
2011. jan. 24. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
oszt társamnak pici fekete pötty maradt. a másik, meg nem is forrt be.(3-ból 2-t kivett)
2011. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a alsó ajkamban volt piercing, én is kivettem. Nem mondom, hogy nem látszik, de nem feltűnő. Sokaknak az sem tűnt fel, hogy kivettem a piercinget. :) Amúgy utólag megbántam, hogy ennyi eszem volt... De szerencsére nem visszafordíthatatlan dolgot tettem.

20L

2011. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Níra válasza:

Az én barátnőmnek a szeménél volt piercing, neki kb 1évig volt benn, szerintem csúnya heg maradt utána. nem nagy, de csúnya. Egy heg, főleg arcon midneképpen csúnya. szépség pötty helyett szépség hegXD:) Főleg ha amugy sincs esetleg húdejó bőrőd.... és a piercinggel az a baj, hogy az ember előbb-utóbb megunja....

szerintem ha fenn áll a veszély, hogy nem fogod öreg korodig hordani, jobb ha be sem rakod magadnak, vagy ha már megvolt kiveszed. ha alaklom adtán mégis akarsz magadnak egy ilyen kis test ékszert már lehet jobbféle test matricát venni. vannak csinos kövek is, egy- egy bulira az is megteszi:)

2011. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a szám szélén volt, és ott egy lyuk, mint a fülemen. nem feltűnő, bár már volt hogy megkérdezték hogy volt piercingem?
2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nagyon megbántam,hogy anno csináltattam :(Eleinte odavoltam érte,hogy hű,de jól néz ki,meg menőnek tartottam,aztán 2 év után meguntam,kiszedtem..ennek már 1 év, a helye viszont ott maradt. Csak belül forrt össze,de megmaradt a lyuk helye,elég csúnya szerintem :( Minden nap kenek rá 1 kg alapozót,hogy kevésbé látszódjon.. Most fogok plasztikai sebészhez menni,hogy helyrehozzassam valamennyire.
2011. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!