Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az első benyomás egy szép...

Mi az első benyomás egy szép lányról akinek ... szinű haja van? Ugy értem mit gondoltok egy csajról aki szép, és szőke/fekete/barna/vörös haja van , ugy hogy nem ismeritek csak látjátok az utcán...

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:25
 1/9 A kérdező kommentje:
a kérdésben az lenne hogy akinek (...) szinű haja van csak megváltoztatták ...
2009. febr. 4. 22:29
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Mindenkinek olyan színű legyen,ami a legjobban áll neki!Kir érdekel,hogy kinek milyen?Ha valakinek a fekete tetszik,akkor legyen olyan,ha babakék hajjal érzi jól magát akkor olyanra festesse,és ha tetszik neki az eredeti hajszíne,akkor ne festesse be!Ennyi!Ezen mit kell gondolkozni???
2009. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na neked meg mi a franc bajod van ??? rohadtul nem ez volt a kérdés hogy :"Mit gondoltok kinek milyenre kéne festeni a haját?" , mert a te bunkó válaszod ehhez stimmelt volna ... jesszus nem is értelek mért kellet ilyen szemét választ adni :( :@
2009. febr. 4. 23:23
 4/9 A kérdező kommentje:
aha kösz ..jófejek vagytok .. igazán .nemtom ebben a kérdésben mi olyan bántó de mind1..kösz aki hasonló szépet akar irni az inkább tartsa meg magának és du*ja fel a .... thx
2009. febr. 4. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért de itt hol van sértő válasz??


Igazából a kérdést nem igazán értem szal most azt kérdezed hogy mit gondolunk azokról a szép lányokrol akiknek szőke...stb színű haja van??VAgy festett?

-Semmit.Ha jól áll neki akkor nyert ügy van ha nem akkor meg majd befesti.

2009. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ird le a kerdesedet erthetobben!
2009. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Semmi különöset nem gondolok. ha jó áll neki a hajszín akkor megállapítom, hogy de jó a haja, ha meg nem, akkor meg azt, hogy nem áll neki jól.

ennyi.

2009. febr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem arra godnoltal hogy pl ha szoke valaki akkor az artatlan szuzies vedelemzo benyomast kellt.... a voros szenvedelyeset sexiset es tuzeset....a fekete demonit extravagansat karaktereset....a barna pedig kiegyensulyozott eszes barna nore utal :)


amugy itt olvashatsz meg piciket rola:

[link]


remelem en tudtam segiteni mert ertettem azert a kerdesed :)

2009. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

a 9:18 as iro vagyok ismet:)

meg talaltam egy erdekes odlalt ahol ir meg par dolgot a hajszinekrol :)


[link]

nekem ez az oldal nagoyn tetszik leragadtam en is melette meg sminkeket is ir hogy melyik hajhoz mi illik :)

remelem te neked is tetszik majd:P

2009. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!