Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tud_tok olyan epillátort...

Tud_tok olyan epillátort ajánlani, ami a lehető legkevesebb fájdalmat okozza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Nincs olyan.Mind fáj.Az,hogy hűti a jég meg a többi f@szság csak kamu,hogy megvedd.De viszont hatásos,sokáig tart az eredmény.
2011. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer próbáltam, de egyszerűen nem tudtam ott tartani a kezemet tovább :S, nekem eddig a gyanta jött be, az legalább egyszerre fáj, bár költséges, most gondolkozom egy epillátor befektetésén, de mindenképpen olyat szernék ami kevésbé fájdalmas :D
2011. febr. 7. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
mikor először csináltam, úgy fájt, szétkönnyeztem magam:D sztem 2-3 használat után elviselhetővé válik, most íg kb 3 é után teljesen jól bírom. nyilván nem élvezem.:D de egész ok.
2011. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem olyan van, ami masszírozófejes, de nem használom, mert idegesít, akadályoz.

Én úgy csinálom, h nem egyszerre esek neki a szőrmennyiségnek, hanem gyantázás után, ahogy elkezdenek nőni, nem egyszerre bukkannak elő. Előjön, epiláld le, kezd a kis mennyiséggel. Én hetente letolom, mert utána már túl sűrű lesz, ami fájdalmas, illetve ami először bukkant ki túl hosszú, amit már csak tép.

1-2mm-es az ideális hossz.

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rá kell szánni az első 3-4 alkalmat ami gyötrelmesen fájdalmas, de utána már nem olyan vészes. Az eredmény miatt megéri.

Szerintem nincs olyan még ami ne fájna annyira, mivel a szőrszálakat tövestől tépi ki mind. Legfeljebb a bőrfelületet kell jobban előkészíteni, hogy könnyebben kijöjjön szőrszál.

2011. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak voltak, kivéve a piromán barátunké..., múltkor olvastam olyan epillátorról, ami dupla forgófejes és két külön irányba forog, állítólag azért jó, mert kifeszíti a bőrt, tapasztalatok? :D
2011. febr. 14. 20:28
 7/7 anonim válasza:
100%

A két ellenkező irányban forgó fejhez nem volt szerencsém, de van benne ráció, mert az enyém abba az irányba tolja a bőrt, amerre mozgatom, győzöm kifeszíteni!

A másik előnye lehet h nem mindenhol nőnek egy irányban a szálak - pl. hónalj - és így gyorsabban végezhetsz vele. Nekem szimpatikus, lehet ha most vennék ezt választanám! :)

2011. márc. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!