Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás. Miért pont azt...

Tetoválás. Miért pont azt választottad, amit?

Figyelt kérdés
Akiknek van tetoválása (főleg lányok), mi alapján választottátok ki a megfelelő "témát"? Tényleg annyira szereted azt a bizonyos dolgot (mondjuk pillangó), hogy egy életen át viseld a bőrödön? Nem nevetnek ki érte? A tetoválóművész, aki varrt titeket nem fintorgott, hogy "ilyen tetoválást már csinált ezerszer és már unalmas..."? Nem bántátok meg?
2011. febr. 11. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lábamon van három gyönyörű harangvirág.Mindhárom harangvirágban egy betű van beleszőve. Szépen beleillenek a betűk. A virágok egymás alatt vannak..Legfelső a nagyobb abban egy "É" betű van.A középső virágban "M" betű a legkisebb virágban "B" betű van...Az "M" betű az én nevem kezdőbetűje a másik kettő meg a nővérem és húgom kezdőbetűje.Mi hárman nagyon összetartunk,mert anya nélkül nőttünk fel,és apu is meghalt amikor a nővérem 18 éves volt..Így ő lemondott miattunk az egyetemről,és elment dolgozni,hogy minket támogasson..Mindig és ma is számíthatunk egymásra pedig már jóval elmúltunk 30 évesek is..Az élet úgy hozta,hogy én külföldre mentem és tavaly karácsonykor leptem meg magam evvel a tetkóval..Evvel is ki akartam fejezni,hogy ma is ők a családom,és fontosak nekem..(a nővérem amikor meglátta úgy sírt...tetszett nekik is)
2011. febr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az előző biztos szép lehet.Nekem az első tetoválásom egy Hello Kitty volt.Több okból is ezt választottam.Szeretem a cicákat,a masnikat(masnis a füle)és a cuki dolgokat ez máig nem változott.

[link] Ilyen csak szívecske nélkül és piros a szoknyája és a masnija.A másik pedig egy masni a bokámon aminek a szára végig fut a lábfejemen.

[link]

Olyan,mint a nőnek az első két képen,csak az én masnim egy picit nagyobb és a szár végén rendes szívecskék lógnak nem ilyen hosszú nyújtott valami.

2011. febr. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első:

Nem gondolod, hogy harangvirág helyett jobb lett volna csak simán a három név kezdőbetűje? Vagy tényleg a harangvirág ennyire "te vagy"?


Második:

Tényleg ennyire szereted hello kitty-t? Nem nevetnek ki érte, ha meglátják rajtad? Az nem zavar, hogy kismillió másik lánynak van hello kitty-s tetoválása?

2011. febr. 11. 12:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem hiszem hogy elég lett volna a három kezdőbetű..

Azért a harangvirág mert a kedvenc virágom,és egész életemben elkísért a harangvirág.Apukám amíg élt mindig harangvirágot hozott nekem..Később amikor meghalt a testvéreim adnak harangvirágot..Magával a harangvirággal meg egy olyan ember jut eszembe aki felnevelt minket,aki férfi létére 3 lányt egészen pici koruk óta támogatott,segített,nevelt..Nem sok apa van aki ilyen odaadó mint ő volt..A tetoválásomnak jelentése van.Nem divatból csináltattam.sőt 36 éves voltam amikor elmentem egy szalonba..(de már több éve megvolt,hogy ezt szeretném)

Meg hát szép is..Ilyen tetoválással tuti nem találkozom mert nem tucat tetkó..

2011. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Még eddig senki nem nevetett ki érte és senkin nem láttam még Hello Kittys tetoválást.Szerintem nem egy olyan motívum,mint pl.a pillangó.Na az kismillió lányon megtalálható.De az sem zavarna,ha lenne másnak is.
2011. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az enyém a hobbimhoz kapcsolódik, és nem bántam meg.(bár még csak fél éve van, de nem is fogom)

Mi ez a nagy ellenszenv a tetoválásokkal?(vagy csak én érzem rosszul?)

A csillag, pillangó, nonfig, stb...szerintem is gáz, de amit írt az első az egyedi és szép lehet.

2011. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Neeem, nincsen ellenszenv a tetkót iránt. Csak gondolkodtam mostanában tetováláson, de valahogy semmit sem szeretek olyan mértékben, hogy azt magamra tetováltassam.

Az első válaszoló tetoválása tényleg egyedi, de a második válaszoló tetkójával nem vagyok annyira kibékülve. Szerintem Hellot Kitty nagyon elterjedt és tényleg minden második lánylak van ilyen. Az én egyik régebbi sulimban 3 lánynak is volt...


[link]

2011. febr. 12. 10:18
 8/14 anonim ***** válasza:
15:32 vagyok.Az igaz, ha valamit nem szeretsz szenvedélyesen (és nem csak hirtelen fellángolás), akkor azt nincs értelme magadra tetetni.Én az első tetkómon 7 évig gondolkoztam.Most még 2 van tervben, a helyük már megvan, az egyik terv félig van meg, a másikat még nem tudom pontosan mi lesz.Tehát lehet megint eltelik 7 év, mire felkerülnek.
2011. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is várok már egy ideje és kotlok a dolgon... Nekem már azzal is vannak gondjaim, hogy hiába egyedi minden tetoválás, hisz nem lehet kettő ugyanolyan, de valahogy nem akarok olyan egytucat tetkót. De amilyen tetkóhoz lenne kedvem, olyan tetkója van már minden harmadik embernek. Mondjuk pl.: sárkány. Meg lehet azt úgy csinálni szerintem, hogy tényleg nagyon egyedi legyen, de mégis... nagyon sok embernek van sárkányos tetoválása, ez az egyik legnépszerűbb szimbólum, a tigris és a farkas mellett... És így már nekem nem is kell annyira... :S
2011. febr. 12. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:
mert az élet értelmét jelenti számomra.viselem, mert engem megnyugtat, hogy van értelme az életnek... még ha elég vicces indok miatt is van ott... :)
2011. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!