Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki szépnek érzi magát és ha egy szebb lány feltesz egy képet egyből lecsunyázák és ha egy csunya lány tesz fel képet egyből szép?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:51
 1/5 FöldreSzálltAngyal válasza:
100%
Jó meglátás,ez így szokott lenni,de hogy miért azt nemtudom. Biztos fordítva lettek bekötve az emberek :D De valószínűleg azért,mert ha szép a lány rögtön irigy és féltékeny lesz rá XY..de egy csúnyától nem kell tartani mert ugye csúnya =)
2011. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre kérdéssel válaszolok.

Miért van az, hogy ha valaki feltesz magáról egy képet, ami valakinek nem tetszik, az csakis azért lehet, mert az illető féltékeny a képen szereplő személyre? Megmondom őszintén nekem sem tetszik az ide belinkelt lányzók többsége, mert átlagosak. Nem szépek, nem csúnyák, de semmi extra. napi szinten rengeteg hasonló embert látni. Kinek tűnnének föl az utcán?

2011. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éééés második válaszolónak nagyon igaza van.
2011. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jesszus, milyen társaságotok van? Én még életemben nem tapasztaltam, hogy bárki képe alá azt írták volna, hogy csúnya. Akár szép, akár "nem".
2011. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, azt hittem, iwiwről vagy facebookról van szó.
2011. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!