Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj az elpilátor használata?

Fáj az elpilátor használata?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül egy? Meddig tudom használni? Mennyi idő mire végigmegyek pl mindkét lábszáramon?
2011. febr. 28. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével kitépi a szőrt, tehát igen fáj. 3 ezertől 30 ezerig mozognak az árak. Meddig tudod használni? Míg el nem romlik. És mire végig mész mindkét lábadon, az úgy egy óra. De alaposságtól, gyakorlottságtól függ.
2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 betszy ***** válasza:
100%
Igen fáj egy idő után meg lehet szokni de mindenesetre fáj,a fájdalom attol is fugg mennyire vagy szörös,mekkorák a szőreid,és milyen suruek,milyen mélyen van a gyökerük.Ezt ugy tudod meghatározni h kiprobalod például az baratnom hamar végigjárja összeszoritsa a fogait és kibirja ,ami engem illet majdnem 2 napig piros labaim voltak,aztan a gyantat valasztottam mert gyors és egy pillanatig faj...amugy 1-2 orát is igénybe vehet az epilalas,ha szivos vagy akkor felora allat megcsinalod,de szivos kell legyel mert majdnem szalankent tepi és faj és....az ara attol fugg milyen minoségu ,a legolcsobbat talan 3000 forint körül megkaphatod...de hamar tonkre mehet..
2011. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 betszy ***** válasza:
100%
kb. addig tart mint egy hajszarito 1-2 év
2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébfüggő. Nekem egy kicsit sem fáj... xD
2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és amit reklámoznak sokszor h "így meg úgy hűti a bőrt és nem fáj" meg stb.. azok igazak?
2011. febr. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!