Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olcsó vagy drágább műkörömépít...

Olcsó vagy drágább műkörömépítő tanfolyam a jobb? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beírtam keresőbe még mielőtt bárki is írná, de nem kaptam meg minden kérésemre a választ,ezért írom ki újabb kérdésnek. Szeretném elvégezni egy műkörömépítő tanfolyamot. Budapesten szeretnék megbízható tanfolyamot, annyi van googléban beírva, tanácstalan vagyok, melyiket válasszam valamelyik drágállom, valamelyiket túl olcsónak találom. Crystal Nails akadt meg a szemem, habár nem tudom h reális e az összeg amit kér. Valaki végzett már ott? Összesen mennyibe került? Milyen volt az oktatás? Segítettek az oktatók ha valamit nem értettél? Minden tapasztalatot szívesen fogadok!


Előre is nagyon köszönöm!


2011. márc. 5. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én kedden megyek beíratkozni a CN suliba, ha küldesz privit, elküldöm a teljes tájékoztató mailt amit kaptam.

A Perfect nails, pl nagyon gagyi, még vizsga sincs( így nem értem mire adnak "bizonyítványt"), ráadásul ismerősöm ott végzett, és még szép körmöt tőle nem láttam. Nincsenek normális elméleti órák, a gyakorlat meg semmit nem ér.

Én inkább fizetek 130 ezret, de tanuljam meg rendesen, amit kell.

2011. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze én sem akarok olcsó kukutyini helyre menni! Nekem is az a fontos,h jó oktatást kapjak, komolyan ezzel szeretnék foglalkozni!
2011. márc. 6. 11:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nem tudok privit küldeni neked!Nem jeleníti meg! Nem tudnál nekem te küldeni!
2011. márc. 6. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A beállításoknál engedélyezd, és akkor tudsz.amíg nem teszed meg, én sem tudok küldeni Neked:)
2011. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi! na most már tudok írni neked! Ment is! :D Köszi!!
2011. márc. 6. 14:52
 6/6 anonim válasza:
Igaz, ez már régi poszt, de megkérhetném egyikőtöket, hogy írja meg nekem is, hogy helyileg hol van ez a tanfolyam stb??
2013. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!