Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék magamnak...

Rendzso18 kérdése:

Otthon szeretnék magamnak porcelán műkörmöt készíteni. Mikre van szükségem hozzá? Sima egyszerű francia fehér végűre gondoltam. Köszönöm előre is válaszotokat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fog egyik napról a másikra menni, hogy gondolsz egyet és képzés nélkül szép körmöket tudsz csinálni.

http://www.youtube.com/user/boldntrendynails#p/u/14/qv_89dhZ..

Ennek a csajnak sok videója van, az előkészítést linkeltem be, az az 1. és legfontosabb lépés. Itt szoktak elbukni: vagy gyorsan leesik a köröm, vagy begombásodhat. Figyelj oda ezekre a dolgokra.

Nézz meg több ilyen videót, vannak magyarul is és különböző oldalak, ahol leírnak mindent lépésről lépésre, de szerintem többet segít, ha videókon látod is. Figyelj az ecsettartásra, a technikára.

Szükséges lesz fehér és átlátszó porcelánporra (a rózsaszínt ki lehet hagyni), liquidre, ecsetre, előkészítő folyadékokra és reszelőkre. Ezek a legalapvetőbbek. Interneten lehet találni több kezdő készletet is.

Sok türelem kell hozzá, ha magadtól akarod megtanulni, de mint mondtam, a videók segítenek.

A körmök épségére pedig figyelj oda, mert nehéz rendbehozni.

2011. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!