Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek trendi, csinos,...

Hogy legyek trendi, csinos, pattanástalan, és divatos?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok és szeretnék TRENDI DIVATOS CSINOS ÉS SZÉP LENNI MIT TEGYEK?oan jó lenne ha testzenék annak aki nekem is áhh minek az azt mondják úgyse jön össze létszives egy 13 éves lány segítséget kér SOS köszönöm
2009. febr. 22. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Aranyos vagy.

Szóval. A kiszemelt srácnak milyen lányok jönnek be? Tudsz erről valamit? Mert hozzá kéne igazodni, úgy hogy közben az egyéniséged is megmaradjon. :)


Pattanásról írtam még régebben egy kisebb "cikket" ebből bemásolok egy részt:

Napi program:

Reggel: Arclemosó, bőrradír, Aknesol

Délben(mikor hazajössz a suliból): Arclemosó, Aknesol

Este: Arclemosó, bőrradír, Aknesol


Hidratálót mindig tegyél fel és csak utána Aknesolt mikor már beszívta a bőröd!


Néhanapján(mondjuk minden második nap) csöpögtess citromot egy vattára és töröld át vele az arcod(csípni fog)...Én délután szoktam mert akkor jut eszembe..xD


Ne nyomkodd a mitesszereket/pattanásokat mert olyan hegek lesznek amiket nem tudsz eltüntetni(nekem is van, szarügy).


Ne sminkelj! Legyen szabad az arcod, hogy lélegezhessen.


Ne tapogasd az arcod. Mert...hülyeség, a kezed piszkos és ráadásul akkor kedvetkapsz a nyomkodáshoz...xD


Tűvel semmiképp se szurkáld a mitesszert mert én az orromon kiszúrtam kettőt(évnyitó előtt, képzelheted hogy néztem ki, még a korrektor se fedte le-.-") és 4 hónapig nem jött rendbe!


Aknesolt a DM-ben lehet kapni.


Divat:

Nézz körül miben járnak a korodbeliek, ami tetszik belőle azt vedd fel! :)


Ha kell még segítség, írj privit.:)

2009. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokat tanultam az előző válaszolótól,köszönöm szépen.Az aknesol kb. mennyibe kerül.Látom te értesz ehez,szeretném megkérdezni,hogy ezt akkor is használhatom,ha száraz a bőröm,mégis sok a miteszerem?


egyébként a divatról annyit,hogy nem biztos,hogy az ami éppen a divat,az neked is tetszik...Én épp ezért nem vagyok túl divatos,inkább a saját egyéniségemnek megfelelő ruhát veszek.Ami illik hozzám.

Sminket tényleg ne használj,mert így hamar fogsz ráncosodni.:(Persze,ha sulibuli van,vagy valami alkalom egy kis SZOLID smink megengedett neked is!:)

remélem tudtam segíteni.14/L

2009. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. :) Örülök hogy segítettem!:) Az aknesol árát így hirtelen nem tudom de 1000 ft alatt van a DM-ben ha jól emlékszem, szóval nem egy nagy beruházás, ráadásul viszonylag sokáig elég.:)

Száraz bőr...Hát az Aknesol mellett van egy "betegtájékoztató", azt érdemes elolvasni, de szerintem lehet. Az én bőröm is elég száraz, használtam semmi baj nem volt.:) De mivel száraz a bőröd az Aknesol előtt el ne felejtsd a hidratáló krémet! Mert ha el felejted akkor kicsit tényleg kiszárítja...:S

2009. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudunk privibe beszélni??
2009. febr. 24. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Privát e-mail a válasz írójának" feliratra kattints.:) Első válaszoló voltam.:)
2009. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudod en is 13 eves vagyok dehkonnyu mindig vegyel csonacit egy helankat egy ra egy hosszu bluzot..akkor az arcodra egy kis alapozo s mar elis tuntek a rossz pattik..akkor egy kiss szempilla spiral..es..egy jo frizura s mar minde crac utanad vaan
2011. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pattanásos voltam viszont anyukám a kozmetikával foglalkozik meg ilyenekkel stb stb és mindig kinyomkodta nekem a pattijaimat egyre több lett de a helye nem maradt meg. Aztán egyszer úgy döntött kigőzöli a fejem azóta alig van 1-2 pattanásom! nagyon hatásos. Ha be akarsz neki jönni add önmagad!
2012. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!