Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általában ( hangsúlyozom:által...

Általában ( hangsúlyozom:általánban! ) mi nők, miért vagyunk oda a magassarkúakért?

Figyelt kérdés

Én például ha a városban megyek, akkor kényszert érzek arra, hogy megcsodáljam a kirakatokban a magassarkú cipőket.

Egy férfi mondjuk miért nem érez ellenállhatatlan késztetést arra, hogy felvegye ? Miért csak a nők ? Vagy valamiféle "magassarkú-génünk" van ? :D


2011. ápr. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal csinosabbak vagyunk benne, fõleg, aki szeretne magasabbnak tünni.
2011. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A magassarkú nőies és jó esetben egy nő szeretne nőies lenni. :) Gondolom ezért nem éreznek a férfiak késztetést arra, hogy ilyenben tipegjenek. Én azért szeretem mert magasabb vagyok benne és formásabbnak is tűnök.
2011. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én nem voltam oda a magassarkúkért, nem értettem miért kínozzák magukat a nők, ameddig egy alkalomra nem vettem egy kényelmeset. Azóta fanatikussá váltam :D sokkalta szebb benne az alakom, nőiesebb, vékonyabb vagyok és magasabb, ami nem is baj mert eredetileg 158cm vagyok :D már ha nem azt veszek fel, akkor furcsa és dundinak érzem magam :D

Férfiak meg jól gondolkodnak, inkább legyenek erősek és nagydarabok, ne törékenyek :D

2011. ápr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!