Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon lehet zselével megerősí...

Otthon lehet zselével megerősíteni a körmöket?

Figyelt kérdés
Vennék uv lámpát, fertőtlenítő-előkészítő sprayket, zselét és ezekkel készítenék itthon a saját körmömre egy erősítő réteget. Nem csinálnék rendes műkörmöt, mert ahhoz többet kéne tudnom. Hol érdemes ezeket beszerezni? Jó ötlet? Meguntam már a két naponkénti körömlakkozást...
2011. ápr. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze.

De egy normális lámpa 10 körül van.

Teszveszen, vaterán nézz körbe, egyébként pedig eléggé egyszerű műkörmöt készíteni, ha belevágsz, biztos menni fog az is.

2011. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy a lámpa elég drága. De ha azt nézzük, hogy egy körmös elkér 4-5 forintot alkalmanként...

Te is magadnak szoktad megcsinálni? Milyen márkákat ajánlanál?

Még valami: úgy tudom, hogy a porcelán levegőre köt, de nehéz vele a munka. Inkább zseléket nézegessek?

2011. ápr. 18. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:
én is magamnak csinálom a műkörmöm. nem nehéz, de kell egy kis kézügyesség és gyakorlás. a neten rendeltem meg mindent (mukoromplaza.hu). a lámba 5900 ft-volt és tökéletes. régebben csináltam porcelán körmöt gagyi anyagokból és borzalmas volt, hetente csináltam újra. most megfogadtam, hogy csak márkás (crystal nails) anyagokat veszek és zselét. a zselével sokkal könnyebb dolgozni szerintem. elöször én is csak a saját körmömre húztam vékonyan pár réteg zselét, de a szabadszélről hamar levált....ki kellett volna alóla reszelni a saját körmöt, de az macerás, ezért sablonra építem most már. ez bírja 3 hétig is.
2011. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brigci válasza:
Végülis megoldható,viszont nagyon nehéz úgy megtanúlni használni,h ne legyen túl vastag vagy ne ragadjon alaposan a bőrödre stb..anyukám szakmabeli szóval ha van valami más kérdésed szívesen válaszolok. :D sok sikert :)
2011. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!