Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveg és fogszabályzó?

Szemüveg és fogszabályzó?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szemüveges vagyok. Mindenki szerint nagyon jól áll, de nemsokára lesz fogszabályzóm...Külön mindkettő állhat jól..de egybe?? Úgy fogok kinézni mint Betti a csúnyalány :( vélemények ? :) köszi előre is .
2011. ápr. 22. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagyok és fogszabályzóm is van. :D Bár most gondolkozok a kontaktlencsén. Ez van. 1-2 év és gyönyörű fogaim lesznek, csak ez szabad nézni. :D
2011. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát én nemtudok ezen gondolkozni. Csak azon jár az eszem hogy nagyon ciki lesz. a szemüvegem meg imádom :D
2011. ápr. 22. 19:16
 3/17 anonim ***** válasza:
És Férfinál ez milyen??
2011. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzá a szemüveg és aranyos mosolya van, miért ne? :)
2011. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nekem is van fogszabályozóm és szemüvegem is. Szerintem egyálatlán nem gáz. Igaz, hogy a fogszabályzóm kerámia (fogszínű) de ez is látszik...a szemüveg mellett pedig van kontaktlencsém...És az szerintem hülyeség, hogy egyszerre a kettő nem állhat jól. 14/L
2011. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A szemüveg nemgáz,főleg ha még jól is áll;)

Ha pedig zavarna,ott a kontaktlencse.

A fogszabályzó,meg már manapság,akkora divat,már a szivárvány összes színébe választhatsz magadnak,és egy-két év múlva gyönyörű lesz a mosolyod!;) 14L

2011. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, erről eszembe jutott egy sztori, úgyhogy megosztom veletek :D

7.-ben elmentünk anyával fogorvoshoz, éjszakai fogszabit kaptam, hordtam is fél évig. Utána szemüveges lettem és aznap, mikor megkaptam a szemüvegem, mentünk fogorvoshoz és kijelentette, hogy állandó fogszabályzóra van szükségem. Benne is lettem volna meg minden, amikor a bunkó fogorvosnő azt mondta, hogy na most már szemüveges is leszel, fogszabályzós is leszel, mint egy igazi lúzer...

Szó szerint ezt mondta, sose felejtem el :S Végül leléptem a fogorvostól és nem mentem vissza többé :) A szemüveget se hordom azóta, csak ha itthon vagyok és olvasok, de amúgyis látok végülis szemüveg nélkül, nem olyan erős :)

Bocsi, hogy hosszú lett a sztori, csak ezzel azt akarom mondani, hogy tönkrevágta (volna) az önbizalmam a szemüveg és a fogszabi :) Viszont ha szép keretet választasz ami illik az arcodhoz, az még jó is :)

19/L

2011. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm szemüveges volt fogszája de egyáltalán nem nézett ki vele hülyén. nyugi te se fogsz:) meg ha nem vigyorogsz állandóan?
2011. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem brahiból hordod, szükség van rájuk, ha tetszik ha nem. A fogszabályzó ideiglenes dolog, hogy utána szépek legyenek a fogaid, a szemüveged helyett pedig kipróbálhatod a kontaktlencsét.
2011. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy eleinte rosszul fog látni magad, de tényleg azt nézd, hogy később sokkal szebb lesz a fogad. és nem törődj mások rosszalló véleményével, nehogy levigye az önbizalmad! az lenne a szörnyű ha tudnád kéne viselned majd mégsem hordod később pedig megbánod. Rövidke példa: egy lánynak megkérték a kezét majd addig húzta a nagy napot amíg rendbe nem tette a fogait egy fogszabályzóval.. : )
2011. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!