Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak szép arca van,...

Ha egy lánynak szép arca van, de vastagabb a szemöldöke, az nagyon eltudja rontani a lány szépségét? (kép)

Figyelt kérdés

Pl ilyenekre gondolok:


[link]

[link]

[link]


Ez nagyon gáz?


2011. máj. 1. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem. Ezek a lányok mind szépek természetes szemöldökkel. A kiszedett és odarajzolt vékony szemöldök, és a kilónyi smink - na az a gáz.
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom neked mi a vékony szemöldök de ezek nekem normál/vékony szemöldökök. akinek meg ennél vékonyabb az meg szerintem visszataszító.
2011. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A szemöldök úgymond "keretet" ad az arcnak. Ezek a szemöldökök így (a képeken) szerintem rendben vannak, és vastagabb szemöldökre gondoltam először.


15/L

2011. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz természetesnek mondják szebb mind a kiszedet és festett!!
2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez hogy lenne gáz, mondja már meg akárki...
2011. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor megnyugodtam.Nekem is hasonló a szemöldököm, de néha már én érzem magam "gáznak", mert mindenkinek vékonyra van kiszedve..
2011. máj. 1. 11:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de az olyan szemöldök, ami Kiszel Tündének volt régen, az nem volt túl szép. Az nagyon sötét és bozontos volt, ha jól emlékszem. De különben Kiszel Tünde szép nő volt - szerintem - .
2011. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Inkább legyen ilyen, mint az a vékony kurv*áás
2011. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Számomra is EZ a szemöldök. Kiütéses leszek, amikor látom, hogy valaki kitépeti, aztán rajzol magának egyet. Számomra kevés gusztustalanabb van... Max a rengeteg piercing :)
2011. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szemöldök színétől és sűrűségétől függ...nekem nagyon sötét szemöldököm van, és kisebb koromban amígnem volt kiszedve nem volt éppen bájos az arcom. most pedig nem túl vékonyra, de olyan szép ívesre szedtem, és éám sokkal szebb az arcom :) Rengeteget jelent a szemöldök, mindenkinek meg kell találni az arcához legjobban illőt.

Egyedül akkor gáz, ha sűrű, vastag és sötét. De mondjuk szőke szemöldöknél még jobb is ha vastag, mert akor eleve nehezen látszik, há még ha vékony is..

2011. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!