Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl kihívóak-e ezek a képek...

Túl kihívóak-e ezek a képek egy ebben a hónapba 15-öt töltő lányhoz? Nem túl k*rvás, p**ás?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 3. 21:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

A macskás egyáltalán nem kihívó! xd

a Macis a legszolídabb, de nem értem, hogy mire jó, hogy a felsőjétt lejebb húzta, hogy kibuggyanjon a melltartója... Mellesleg jól látom, hogy nagyobb melltartót hord, mint amekkora a melle? (az utolsó előttin jól látszódik)

ezek szerintem nagyon kihívó és ócska képek... ne lepődjön meg, ha minden fiú csak azt akarja... Jézusom, ledöbbenek a saját "korosztályomon".

17/L

2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
S mielőtt az adminok törölnék a kérdést, nem más képeit használom fel, a sajátjaim.
2011. máj. 3. 21:22
 3/39 A kérdező kommentje:
Hupsz, a macska véletlenül került bele. :P
2011. máj. 3. 21:23
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltétlenül kihívó, de a lekopott körömlakk nem menő, és az sem, h a melltartód nagy része a pólódon kívül van.
2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

A macska helyet ezt akartam: [link]

A macis helyet meg ezt:

[link]

2011. máj. 3. 21:24
 6/39 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom mi van ezzel a géppel, állandóan rossz képnek a linkjét másolja ki. :P

[link]

2011. máj. 3. 21:25
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok.. ugye tudod, hogy a képedig alá azt írják, hogy "Hűű de sexyyy", de jól kibeszélnek, hogy milyen képeket teszel fel? Jól tudom, milyenek a lányok (én is abból lennék) és a legjobb barátnő is kibeszéli a másikat... Az ilyen képekre csak a kisfiúk és a perverzek mennek, ne akarj elveszni a tömeg ribik között.. :S az első szerintem a legdurvább. :/ - nem bántani akarlak, de tényleg nagyon "merész" képek.
2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

nagyon gáz, egy ótvaros k*rva jut eszembe róluk, egy cigányputriból.


amúgy ne haragudj, de nagyon csúnya arcod van.


(mondjuk így nem csodálom, hogy k*rvásnak kell lenned, hogy felfigyeljenek rád)

2011. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ne kérj bocsánatot, őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, ne kíméljetek. :)
2011. máj. 3. 21:27
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

a macska helyett most a második képet linkelted be, a macis helyett meg a macskásat

és szerintem az első kép az tipikusan ilyen "dugj meg, hagyom magam!" a többi is kihívó, és ribancos.

és kérlek, hordj a méretednek megfelelő melltartót, mert ez nagyon gáz, a macis képen..:D

17L

2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!