Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne csillogós a...

Hogy lehetne csillogós a szemem? Maga a szemgolyóra gondolok, nem pedig valamiféle szemhéjfestékre!

Figyelt kérdés

Vannak akiknek csillog a szeme, ha megyek az utcán, enyém hogy lehetne csillogós?

választ előre is köszönöm és felpontozok! (:


2011. máj. 4. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Tegyél bele egy kis gépzsírt, attól forgatni is jobban tudod!

Sokkal gyorsabban tudsz majd odanézni valahová!

2011. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bunkó válaszolók kiméljenek ! -.-
2011. máj. 4. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:
szemcsepp....de max naponta egyszer...egyébkéntneked is csillog, csak nem látod.
2011. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a fényviszonyoktól függ. otthon a 60-as izzónál a tükörben senkinek sem csillog. kinn a napfényben mindenkinek, csak akkor nincs tükör kéznél, hogy csekkold a sajátod is.
2011. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért köszönöm, utolsó kettőnek ment a pont ! (:
2011. máj. 4. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem akkor csillog, ha be vagyok baszva, de gondolom te nem olyan csillogást akarsz :DD
2011. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy a szem a lélek tükre! Ha a lelked rendben van, ha boldog vagy, ha örülsz valaminek vagy valakinek, akkor ez látszik a tekinteteden, csak nem biztos hogy ezt a másik fél visszajelzi neked. Általában ez akkor tapasztalható a legjobban, ha szerelmes az ember, vagy valami régen vágyott dolog beteljesül.

Én azt javaslom, hogy járj jó emberek közé, olyanok közé akiket tisztelsz és becsülsz, amilyenné te is válni szeretné, vagy olvass önbizalomerősítő könyveket, amiből sokat lehet tanulni. Sok apró örömet lehet találni az életben, ami a lelkedre ki fog hatni, és ezáltal a szemedre is. Én hála az égnek találtam ilyen embereket, akiktől csak jót tapasztalhatok és tanulhatok. Bevallom őszintén azóta még jobban csillog a szemem, mert belül rendben vagyok.

A.

2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szemész ismerősöm nagyon ellene van a szemcseppeknek. Noha csillogóvá, érmentessé teszik a szemet, rendszeres használata károsítja, pl. a Visint nagyon ellenzi.

Állítólag Ilcsi néni ún. "Bagzó macska" nevű szemcseppje csillogóvá teszi a szemet, szerintem ezt kipróbálhatod.

2011. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: jó tesz kamilla teában áztatott vatta. Két pamacsot teában áztatsz, a szemedre rakod, és negyed órára lepihensz. Csodát tesz!
2011. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
o köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a pont (:
2011. máj. 8. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!