Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Nektek mi...

Fiúk, Lányok! Nektek mi számít természetesnek?

Figyelt kérdés
Olyan sokan mondják, hogy ez ilyen meg olyan mű, de akkor mégis, mi/ki a természetes?
2011. máj. 9. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én tök természetes vagyok. Nem festem a hajam, hosszú ápolt körmeim vannak, de valódiak. Minden testrészem olyan, amilyennek a genetika megalkotta, sehol sincs botox vagy szilikon.


Nálam ez a természetesség.


24/L

2011. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha természetes a hajszíne, nincs kifestve az arca/körme, vagy esetleg vmi natúr színűre, ha nincs plasztikázva, nincs műkörme, műszempillája, ha természetesen viselkedik(nem játsza meg magát)...stb


ebben az esetben lányra gondolok :D

2011. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

-semmiképp nem platinaszőke haj, inkább valami sötétebb

-szolid smink

-tetoválásszemöldök és társai kerülése

-plasztika kerülése

-pi.csa és mellkidobós ruhák kerülése ( persze lehet egy szép dekoltázsos felső, de rohadtul nem erre gondolok :D)

szerintem kb. ennyi. 17L

2011. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Akinek nincs műkörme, műmelle, műsegge, műszája, műhaja, műszempillája, nem szolizik, nincs tetovált szemöldöke, szája, egyebe.

Számomra legalábbis. A hajfestés engem nem zavar, tetkó, piercing se, azok lehetnek oda illőek, csinosak vagy vagányak.

2011. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
ja és persze műköröm, műszempilla ( mondjuk egy rövid francia köröm és pár szál tincses szempilla még tud nagyon természetesen hatni - ha jól van megcsinálva)
2011. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az, ha nem játsza meg magát
2011. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

hát nekem van műkörmöm de mindenki természetesnek tart szóval.. :)

amúgy

-nem platikaszőke a haja (tök természetellenes)

-nincs nagyon erősen kifestve

-nem hord csipe-csupa pink cuccokat (aki mindenhol erős pink)

-nem szolizott barna

-nincs szépétkezési műtéte

-tetovált szemöldök.. (nocomment)

2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

- akinek nincs befestve a haja, vagy ha bevan oylan mintha eredeti lenne, és jól áll neki

- minimális smink (egy kevés alapozóra gondolok, max pirosító mellé)

-plasztika nyista.: D

-tetovált szemöldök elkerülése, ink lágyabb ives szemölödk

- nuku szolárium.

-meg max száján átlátszo szájfény.:D

sztem ez tök természetes lenne.

ja és nuku miniszoknya, meg ilyenek.

farmaer, egyszerű póló, egyszerű cipő, ennyiiiiiiiiiii :)

15/L

2011. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Az, amivel a természet megáldotta, semmi extra.

- No haj, köröm, szem festés, smink, rúzs, tetoválás

- No plasztika, műköröm, műszempilla, piercing (ideértve a fülbevalót is)

- A ruha igazodik a testhez, nem a test a ruhához (gondolok itt például magassarkú cipőre)


Hát igen, elsősorban a lányokra vonatkozik, meglátszik a hímsovinizmus, mindig nekik kell megfelelniük. Csak már annyira beléjük van kódolva, hogy sokan természetesnek veszik.


A fiúk meg minek vágatják le a hajukat, ha természet úgy adta, hogy nőjön meg, akkor az valamiért úgy van rendjén. :)

Ez is a megfelelési kényszer egyik szimbóluma - nem véletlen, hogy a hosszú haj meg a szabadságé.


Persze a "természetes"-től el lehet szakadni megfelelő mértéktartással, de eltúlozva szánalmassá válik az ember.

2011. máj. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vasalja a saját ilyen full egyenesre,nem fúj rá annyi haj lakott,hogy beton kemény legyen.Nincs tetovált szemöldöke,nincs semmilyen szépítkezési beavatkozása.Nem festi a haját harsány undorító színekre,ha mégis festi a haját akkor olyanra ami tökre természetes,jól áll neki és senki se mondaná meg,hogy neki festett haja van.Nem sminkeli ki magát úgy,hogy rossz legyen rá nézni.Szőrtelenít ott ahol egy nőnek kell. Nem szolizik.Nincsenek ilyen méteres rikító színű műkörmei.

Alkalomhoz megfelelően öltözködik.Normálisan viselkedik.


15/L

2011. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!