Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még? 160 vagyok,...

Nőhetek még? 160 vagyok, apukán 186, anyukám 165 magas.

Figyelt kérdés
Tinikoromban étkezési zavaraim voltak. Lehet ezért nem nőttem magasabbra? Folyton beszólnak a magasságom miatt, már kiakaszt (mintha szándékos lenne, de a közvetlen környezetemben, családban, baráti körben is én vagyok a legkisebb, mindenki magasabb nálam vagy 6-7 meg annál is több centivel). Ja és 19 éves vagyok, lány
2011. máj. 12. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

19 évesen ? hát már nem hiszem hogy sokat

de nincs ezzel semmi gond szerintem a 160 tökéletes

2011. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 160 vagyok. Nem hiszem, hogy fogsz még nőni. Én mondjuk jól érzem így magam. :) A férjem amúgy 192 magas :D 24L
2011. máj. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En meg 180 cm magas vagyok lany letemre, es nekem is sok evig komplexusaim voltak emiatt, mert persze erre is beszoltak (mint ahogy kb mindenre ami elter az atlagtol). Egy ido utan viszont kezdtem leszarni hogy masok mit gondolnak, a magassagomrol ugyse tehetek, es ezutan sokkal jobban is erzem magam. Ajanlom neked is hogy ne torodj az ilyen beszolasokkal, hidd el hogy nem a magassagtol fugg hogy mennyire leszel boldog vagy sikeres az eletben.
2011. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem max pár centit fogsz még nőni, de nem sokat. Am én is 160 cm vagyok, 16 éves. Nekem is beszóltak már párszor, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni, mindig vannak és lesznek is ilyen okostojások. Gondolj arra, hogy ők meg biztosan másban térnek el az átlagtól.
2011. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!