Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan működik a gyantagyöngy?

Hogyan működik a gyantagyöngy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 13. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk még nem találkoztam ilyennel..:D de szerintem ugyan úgy fel kell melegíteni aztán felvinni..:)
2011. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyantamelegítőben fel kell melegíteni, aztán egy ecset vagy spatula segítségével felvinni a bőrre. Az eltávolításhoz nincs szükség gyantapapírra, mert egyben, önmagában lejön.

Érdemes vele óvatosan bánni, mert könnyen égési sérülés lehet a vége (az ecseten vagy spatulán érdemes fújni és forgatni egy kicsit).

A szőrnövekedés irányában kell felvinni, és ellentétes irányban lehúzni.

2011. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor csak simán le kell húzni a bőrről, mint a cukorpasztát? Nem kell lerántani, mint a papírt? Vagy meddig kell fent hagyni a bőrön?

Köszönöm a választ! :)

2011. máj. 14. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy mit értesz "lerátani" alatt, én úgy fogalmaznék, hogy egy gyors, határozott mozdulattal érdemes eltávolítani :)

A megolvadt gyanta a bőrre kenve pár másodperc alatt megszilárdul, ezután le lehet szedni.


Ha valamennyi gyanta bőrödön maradt, akkor azt olajjal (speciális gyantaolajjal, vagy szükség esetén akár napraforgóolajjal) tudod eltávolítani.

2011. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!