Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az igényes pasi?

Milyen az igényes pasi?

Figyelt kérdés

Szeretném hallani, ki mire érti azt hogy egy pasas igényes.

Jól álló ruhákat vesz magára,tiszta,ápolt...Az ápoltság is külön kérdés lenne, hogy mire is vonatkozik ez.

Szörmennyiség egy férfin: van aki a hasán, mellén lenyirja a szört, van aki a lábán is,intim zóna...


2011. máj. 18. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég tág fogalom! Számomra egy pasi akkor igényes, ha nem csak magára, hanem a környezetére is odafigyel! Nem elég, ha ápolt, jól öltözködik, mindezek mellett tartsa tisztán az otthonát, (ha van neki) az autóját is! Egy igényes férfi ne csak a külsejére, hanem a modorára, viselkedésére is figyeljen oda, ne legyen alpári, bunkó, öntelt stb. ÉS a műveltség is fontos! Annyi mindent lehetne mondani igazság szerint ... A szőrtelenítés egy férfinál közel sem olyan téma, mint egy nőnél! Egy pasinak szőrös a lába, karja, mellkasa és még ott lent is! Ezzel semmi probléma! Engem taszít, ha egy pasi csupasz! Persze ne legyen majom, de csiga se!
2011. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
metrosexuális.
2011. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne nézzen ki úgy, mint egy bu zi.
2011. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Konkrétabban, légszi.
2011. máj. 18. 09:30
 5/8 A kérdező kommentje:
*légyszi
2011. máj. 18. 09:38
 6/8 anonim ***** válasza:
.
2011. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szandálhoz ne húzzon zoknit. Ápolt legyen a körme, figyeljen oda, hogy a füle mögött se legyen koszos. Ne legyen zsíros a haja. Ne tűrje be a pólóját a nyakig felhúzott gatyájába. Ne legyen büdi. Mai világban nem árt, ha nem ugat a hónaljkutyus. Jó, mondjuk ezek közül van olyan is, ami ízlésesség kérdése, de szerintem ha valaki ízléstelen, az már igénytelen is.
2011. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az igényesség nekem a tisztálkodásnál és a ruháknál kezdődik.(nem márkára értem, hanem tisztaságra és pl. a betűrt ingtől rosszul vagyok).

Szőr: egyetlen helyen zavar, az pedig a hát!Jó, azért a hónaljkutyus és az intim rész sem árt, ha rendezett, de nem kizáró tényező.(mondjuk egy orális együttlétnél, ha nincs legalább rövidre vágva, csak meg van hagyva természetesen, az elég zavaró lehet, de ez már más téma:D)

2011. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!