Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy gondoljátok, a többi...

Hogy gondoljátok, a többi lent: szép vagyok? Www.Konzept. Freeblog.hu/files/280_fun-with-hair-dye_original. Jpg

Figyelt kérdés

sziasztok


nagyon szépnek tartom magam, de szeretném megkérdezni a ti véleményeteket is...

16 éves vagyok event kívül jó tanuló voltam általánosba

fodrásznak tanulok majd tovább


várom a válaszotokat


2011. jún. 3. 09:02
 1/6 slora ***** válasza:
hol a kép??
2011. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban nincs fent kép. Szépnek tartod magad de akkor tartsd okosnak is és legalább ellenőrizd le a saját kérdésed miután kiteszed :)
2011. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


ha rà gondolsz, akkor ezen elég ocsmàny munkàt végeztek, mert ez szanaszét van photoshoppolva :)

2011. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kár hogy ezt a képet kb 900-szor betették már hasonló unatkozó emberkék mint te. Ezen a képen nem te vagy, a netről loptad. És nem szép, csak ki van retusálva, és úgy néz ki, mint akinek az paja egy jó bulin a papagájjal...
2011. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha leszámíjuk a papagájcuccost akkor szép arca van nagyon a lánynak, akár a kérdező az akár nem.
2011. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a kérdező:))

A neten már XX-szer láttam.

2011. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!