Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónalj borotválás, első...

Hónalj borotválás, első alkalom. (? )

Figyelt kérdés
Még nem csináltam ilyet soha, szoval semmit nem tudok róla. Mit használjak hozzá? Hogyan csináljam?
2011. jún. 4. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy? Amúgy szerintem ne borotváld. Attól csak minden második nap szinte borostás lesz, és akkor csinálhatod minden nap. Én a helyedbe az epilálást vagy a gyantázást választanám (azoktól ritkul).


15/L

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem az a legegyszerűbb, ha zuhanyozás közben csinálod. Bekened a hónaljadat borotvahabbal, ha nincs akkor a tusfürdő is megteszi, és így leborotválod.

Egyébként azt javasolom neked, hogy térj át a gyantázásra. Ettől nem erősödik meg a szőr.

2011. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13/F
2011. jún. 4. 18:30
 4/10 A kérdező kommentje:
És a gyantázást hogyan csináljam? Miket kell vennem hozzá, és hol találom meg?
2011. jún. 4. 18:31
 5/10 Darcy01 ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha elmész egy kozmetikushoz. A gyantázás egy kicsit macerás otthon, elsőre semmiképpen sem ajánlanám. Mivel fiatal vagy még, nem hiszem, hogy túl erős s szőrzeted, nem kell gyakran járnod majd. Pláne ha kezdettől gyantáztatod, akkor szerintem nem is fog megerősödni.

Én kb. 8 éve gyantáztatom a hónaljamat, és egy hónappal ezelőtt próbáltam meg otthon először. Én magamnak le sem merném tépni, így a párom segített benne, de még így balul sült el egy kicsit.

2011. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
menj el kozmetikushoz, ott megcsinálják, mert ha más csinálja, akkor baj lesz...
2011. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez a tusfürdővel való borotválás akkora hülyeség. Nem tudom honnan szedtétek. Attól csak kippatogsz.
2011. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelő... a tusfürdőtől nem pattogsz ki. én is úgy csinálom, hogy be tusfürdőzöm ott ahol borotválkozom és akkor ott borotválom:) semmi bajom nincs.:)
2011. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes használd csak. Majd rájössz miért nem borotváláshoz találták ki. :D
2011. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért? mi a bajod vele?
2011. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!