Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A modellek, szépségkirálynők...

A modellek, szépségkirálynők valóban szépek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy nekem furcsa-e az ízlésem, de az efféle hölgyek, akiket nagyon sokan szépnek tartanak, és még ebből is élnek, nekem valahogy nem jönnek be. Sokszor egyenesen csúnyának látom őket, és elsősorban arcra gondolok, úgyhogy az anorexiás alkatot most ne keverjük bele.


Ti hogy vagytok ezzel?


2011. jún. 6. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a szép.

Egy modellnél az is fontos, hogy jól alakítható, sminkelhető legyen az arca, többféle megjelenést is ki lehessen hozni belőle.

Nem ritkán úgy tűnik, hogy a csajok "sorozatgyártásban" készülnek, mert az arcokat illetően is van egy nemzetközi trend, és az jelenik meg a magazinokban, kifutókon, és a többi.

Sokszor egy-egy szabálytalan, de egzotikus, egyedi vonás tesz valakit híressé.


A szépségkirálynőknél is ez van, beleszól a trend, és a többi, de Magyarországon sajna sokszor az nyer, aki valakinek a valakije, nem véletlen, hogy egy-egy verseny előtt már készül a riport a kiscsajjal, aztán a végén - micsoda meglepetés - hát pont ő is nyeri meg a szépségkirálynő választást.

Aztán meg csodálkozunk, hogy a magyar lányok szépek, mégse érnek el soha helyezést nemzetközi porondon. :P

2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl szépek, jellegtelenek.

A 90-es években én még kicsi voltam, de akkoriban szépek voltak a modellek, és nagyon jó alakjuk volt, nőies, de karcsú.

És a színésznők is szebbek voltak, mint Kim Basinger, vagy Michelle Pfeiffer.


Most mindenkire azt mondják, hogy "gyönyörű", akkor is, ha egy jó nagy átlag.


Szerintem aki szép mostanában az Monica Bellucci, ő még mindig csinál reklámfilmeket, meg a magyar lány Palvin Barbara is nagyon szép.

Nekik nőies, bájos arcuk van.


A többi modell, szépségkirálynő átlagos arcú, de jó sovány, így jól mutat rajta a ruha.

2011. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled kérdező.:)
2011. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A modellek általában nem szépek, ők inkább különlegesek, karakteresek, akikre felfigyel az ember, vagy pont hogy 'átlagos' arcuk van, hogy ne vonja el a figyelmet a ruháról a kifutón:) A szépségkirálynőket viszont sokszor én sem értem, ott mindig más nyer, mint aki nekem tetszik:D
2011. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem jön be szinte egyik se. főled az a Serdült Orsi vagy ki, attól egyenesen hányingerem van...
2011. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A szépségkirálynők (legalábbis a magyarok) nagyon rondák,ott minden a pénzről szól, meg a protekcióról, ki kinek a kicsodája..stb..de a modellek gyönyörűek szerintem.
2011. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én még egy szép modellt, szépségkirálynőt nem láttam..
2011. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is néha elcsodálkozom, hogy 1-2 hogy kerül a porondra, de azért vannak szépek is:)
2011. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, ebben nehéz igazságot tenni.

Amúgy sokszor nekem se tetszenek.

2011. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Magyarok közül Bálint Antónia & Rába Tímea szerintem még így 40 körül is nagyon szép:-)

Serdült Orsitól meg hasonlóktól felfordulok szó szerint:-S

2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!