Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165 cm és 48 kg vagyok....

165 cm és 48 kg vagyok. Környezetemben azt mondják hogy ideális, de sokan azt hogy kevés a súlyom, de én "hájasnak" érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
( 12 év, 165 cm, 48 kg) az ien internetes kalkulátorok szerint már sovány vagyok de sztem nem... amúgy 1 éve 63 kg voltam tehát régóta fogyózom és ebbe nem nyugszanak bele..
2008. febr. 20. 20:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a válaszokat, most olyan 46.5 - 47 között vagyok, hallgatok rátok, Megállok :) Sportolás még segít talán a hasam kiizmositásában :) Köszi még1x
2008. márc. 8. 21:02
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Nos, tökéletesen megfelelő alkatod van.

Ha éhes vagy, egyél. Különben meghalsz, ez az élet. xD

Mellesleg örülj, hogy van mit enned. -.-

Én 16 éves vagyok, egy éve itthon alig volt mit ennünk, a 165centimhez 38kilóra lefogytam! Szenvedtem!

Most 45 kiló vagyok, mert még most sem engedhetem meg magamnak, hogy zabáljak. Én, a sok hülye anorexiás* helyében verném a seggem a falhoz, hogy van mit enni otthon.

Az emberi hülyeségnek nincsen határa. :(


*itt nem arra célzok, hogy a kérdés feltevője hülye anorexiás lenne...

2008. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Az anorexiások nem hülyék. Nekik az agyukban kattan valami (bocs h így fogalmazok, mert én is voltam, de végülis ez történik...). Nem tehetnek róla.
2008. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!