Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért nézik le sokan az igényes...

Mért nézik le sokan az igényes nőket?

Figyelt kérdés

Itt sokszor olvasom,hogy a"plázacicák"nagyképűek,eltartottak,nyávogósak,stb.

Engem sokszor cicababáznak le.Ennek ellenére a legtöbb ruhám akciósan szerzem be valahol,kb havi 20000ft-ot költök ruhára és szépségápolási szerekre.(Sokszor vásárolok kínai üzletekben is.)Van ugyan műszempillám,műkörmöm és hamarosan megint lesz póthajam,de ezeket nem a szüleim és nem a barátom állja,hanem én fizetem ki magamnak a keresetemből.

Szerintem nem akkora baj,ha valaki többet törődik a külsejével mint egy átlag nő.

Én pl. nem azért nézek ki úgy ahogy,hogy több pasit szerezzek,vagy hogy egy gazdag srác oldalán díszelegjek,hanem azért,mert sosem vagyok elégedett a külsőmmel és szeretném kihozni magamból a maximumot.Persze azért örülök az elismerő szavaknak is,de melyik nő nem.Olyan nagy baj az,ha valaki hiú?


2011. jún. 8. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
68%
ez egy nagyon értelmes kérdés komolyan. ha zavar h leplázacicáznak, akkor ne vegyél műszempillát, műkörmöt, póthajat, mert valószínű, h nem az hozza ki belőled a legtöbbet. az h a saját keresetedből veszed vagy sem, az meg a kutyát nem érdekli, hiszen nincs ráírva, h apu vette, pai vette, én vettem...
2011. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi idősen ez a legnagyobb gondod: 20 ezret szórsz el ruhára, ahelyett, hogy félretennéd, és egy vagyont pazarolsz felesleges marhaságokra, műszempilla, műköröm, műhaj. Sajátod nincs?? Megkopaszodtál a nagy munkában??


Ez nem igényesség, ez hül.yeség.


Képzeld, másnak is van saját keresete, és ha nem a külsejére költi, hanem értelmesebb dolgokra (mondjuk önrészt tesz félre lakásvásárlásra, kocsira gyűjt, nyaralni megy a párjával, edzeni jár, vagy a hobbijára költi) az nem azért van, mert igénytelen.

Te valamilyen durva fogalomzavarban szenvedsz, ha szerinted az a nő igényes, akin semmi sem saját, semmi sem valódi, és 10 méterről látszik, hogy mindene műanyag.


A kínaiban vásárolt ruha meg nem lesz soha igényes, ha 20 ezerért válogatsz össze rongyokat, akkor sem.


Nekem amit itt leírtál, az az igénytelenség.

2011. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

A kérdés érthető,azt is leírtam,hogy miért öltözködöm így.Szeretném kihozni magamból a maximumot és így érzem jól magam.

Gondolom ha azt írom,hogy mindíg szabadidőbe járok és emiatt lenéznek,rögtön azt írnád :"ne törődj másokkal,ha Te így jobban érzed magad"

Tehát a Te kedvedért leírom,nem akarok változtatni,csak érdekel miért ilyen negatív az emberek véleménye.

Az meg nem kevésbé volt értelmes mondat,miszerint a "kutyát nem érdekli,hogy honnan van",mivel én személy szerint nem itélek meg a külsejéről senkit sem.

2011. jún. 8. 13:01
 4/56 anonim ***** válasza:
Az igényesség szerintem sem azt jelenti hogy neked van MŰszempillád, MŰkörmöd, MŰhajad és hogy havi 20 ezret költesz ruhára. És ha magadnak akarsz így megfelelni akkor miért érdekel hogy sokan nem szeretik ezt a stílust? Talán körül kéne rajongani téged hogy milyen jól nézel ki a sok műcucctól és hogy milyen igényes vagy?
2011. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekkel a műdolgokkal csak rontasz a külsődön. Biztosan szép vagy ezek nélkül is! Egy nő sokkal szebb szolid sminkkel, ápolt, de nem mű körmökkel, egy csinos, de saját frizurával. Nekem a műkörömről, műszempilláról, vendéghajról inkább az olcsóság jut eszembe, nem az, hogy jujdeigényes ez a valaki.
2011. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Férfiszemmel: az igényes nő nem a műszempilláknál, a műkörmöknél meg a póthajaknál kezdődik. Én speciel nem szeretem az ilyet egy nőn, számomra az igényesség az ápoltságot, és a tiszta, ízléses, jól megválasztott (az illetőhöz való, neki jól álló, valamint alkalomhoz illő) ruházatot jelenti. Nálam a piercingelt, tetovált, hidrogénszőke, agyonszolizott, agyonsminkelt nők (nem beszélve a fent említett cicomákról) kapásból a "kösz, nem" kategóriába tartoznak.
2011. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Közös lakásunkan lakom a párommal,nekem ez megfelel.

Edzeni természetesen járok,de ezt nem csak a külső miatt,tehát nem írtam le.

Van szempillám természetesen,de jobban tetszik a műszempilla...ez nem akkora bűn talán:) A körmöm pedig letörik,mivel vegyszerekkel dolgozom folyamatosan(fodrász vagyok)

Az pedig szerintem nem igénytelenség ha valaki nem csak márkás ruhákat hord,igenis ki lehet fogni igényes,izléses sőt,megkockáztatom,talán még jó minőségű cuccokat is.

Pl az eddigi legkényelmesebb cipőm egy 6000ft-os kínais magassarkú,ami 3évig szolgált hűen,míg a párom 230000ft-os cipője egy évet bírt ki.Természetesen azért vannak más ruháim is,de ha találok egy nekem tetsző darabot mért ne ehetném meg...

2011. jún. 8. 13:07
 8/56 A kérdező kommentje:
elnézést:vehetném* :))
2011. jún. 8. 13:08
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
A műszempilla, póthaj, műköröm nem az igényesség fokmérője. Az igényesség azt jelenti, hogy naponta fürdünk, tiszta ruhát veszünk, nem járunk zsíros hajjal, tisztán tartjuk a körmünket, szőrtelenítünk és alkalomhoz illően sminkelünk. A többi csak majomkodás és nem leszel szebb, több tőle.
2011. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

A műszempilla, műköröm, póthaj, az nem az igényesség része, és nem is tesz széppé senkit.

Ahogy Te öltözöl, és kinézel az egy stílus, de semmivel nem jobb és igényesebb az "átlag nőnél", ahogy írod.

Nem azért nézik le őket, mert igényesek, mert ez nem igényesség, hanem azért, mert az ilyen kinézethez általában társul egy buta, felszínes viselkedés is.

2011. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!