Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most lehet napozni? Hogy...

Most lehet napozni? Hogy lehet gyorsabban lebarnulni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nálatok is bevan borulva akkor nem igen fogsz napozni :P Amúgy normális esetben dél és 3 közötti idő amikor nem lehet olyankor veszélyes.Most elég erős az uv állítólag ha nagyon meleg van negyed óra alatt simán megfog ha olyan típusú vagy.Én még idén nem napoztam de akárhányszor mentem vhova mindig megfogott egy kicsit.

Amúgy nem ajánlom neked sem a pörkölődést ha hosszú távra tervezed az "ittlétedet mert a bőrrák nem játék.

2011. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lebarnulni fokozatosan lehet főleg ha világosabb bőrű vagy.11-15 óra között napsütéses időben tilos napozni akkor a legnagyobb az Uv sugárzás.Viszont 3 után már kifeküdhetsz.AMúgy itt nemrég esett de már sütöget a nap
2011. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk már tegnap esett :) (sopronban lakom) itt már megint nagyon meleg van :D :S
2011. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!