Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék valamilyen különlege...

Szeretnék valamilyen különleges hajat magamnak szülinapomra. Szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 8. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
jaj de szííp ^^
2011. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. bocsi.
2011. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát olyan parasztasszonyos, és fura lesz tőle a fejed sztem. Meg sanszos, hogy a rövidebb szálak kijönnek két mozdulat után és akkor már ennyire se jó.

Bár stílusfüggő, ha egy szolid néptáncos vagy seggig érő szimpla, aránylag fazontalan hajjal, akkor oké. Egy modern, divatmániásabb, bulis csajszihoz szerintem nem illik. (már gondolom a csajt kell nézni?! XD)

Ha elmúltál 35 akkor is mehet esetleg. Szerintem. :D

2011. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jún. 8. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj, nekem nagyon tetszenek ezek a fonott hajak! Viszont az is igaz, hogy baromi könnyen szétjönnek (főleg ha nem egyenletes a haj hossza, és vannak kiálló kis tincsek), ha nincsenek agyonlakkozva vagy nem rögzíti az ember őket oda (már ha ilyen szoros, mint a képen) százmillió hullámcsattal... szval alkalomra (gondolom, buli lesz) egyszer legalább kipróbálnám előtte egy napra, jövés-menés közben, hogy mennyire tart... nehogy elmenjen a bulid nagy része azzal, hogy rohangálsz a tükörhöz igazítani.
2011. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó. :) ki fogom próbálni. ;)
2011. jún. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!