Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha nem tudok...

Mit tehetek ha nem tudok táncolni. Vagyis csak egyet jobbra és egyet barlra szoktam táncolni bulikban?

Figyelt kérdés

valaki tudna küleni linket ahol tanítják az egyszerű táncot?

tudom h rossz kategóriába tettem, de gondolom, hogy itt többen és hamarabb válaszolnak:)


2011. jún. 11. 22:37
 1/7 hot_kiss ***** válasza:

Ha engedi az anyagi keretetek, akkor járj valamilyen táncórára (hip-hop vagy valami pörgősebbre gondolok, de aátrsastáncból is tanulhatsz), ha viszont nem, akkor próbáld akár ökörködés céljából próbálgatni a jútúbos videókban a bulizókat utánozni. Esetleg nézz másokat hoyg csinálják, de egyre figyelj! Az fontos.

R I T M U S É R Z É K.

Ha van, akkor nyert ügyed van(:

2011. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ritmusérzékem az van, mert gitározok:d

de táncolni nem tudok.. egyszerűen nem megy..

2011. jún. 11. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kettőt lépsz jobbra, aztán kettőt balra az már csárdás!

Hopp, máris tudsz táncolni!

:D

2011. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne tudj táncolni, minthogy olyan hülyének nézzenek mint engem :D Kint éltem apumnál Barcelonában csomó ideig és annyival pörgősebb zenék vannak hogy itthon mikor bevetem azt, amit ott az ottani barátaimmal nyomtunk mindig( csípőcsavarás, fenékrázás, hajrázás stb)úgy néznek rám mint egy baromra
2011. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretek táncolni, csak nem tudok, mert lényegében minden adottságom hiányzik hozzá :D Te szerencsés vagy! nekem se zenei hallásom, se ritmusérzékem, se mozgáskoordiációm nincs. Meg önbizalmam sem túl sok. Szóval nekem az sem megoldás, h menjek el tánccsoportba, mert totál hülyének érezném magam, és mindig azt figyelném, h mások mennyire ügyesek.

Na, mindegy, nekem csak úgy megy, ha előtte egy bizonyos mennyiségű alkohollal oldom a gátlásaimat (nyilván nem ko szintre). Nem akarom olyankor kívülről látni magam, de legalább egy jót bulizok.

2011. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na jó.. igaz néptáncot tanultam:D

de na.. most már más a világ.. a discokba nem csárdást tesznek xD

2011. jún. 11. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed,mindenki az 1-et jobbra,1-et balra elvet követi!:))De léphetsz előre is,olyan salsásan,közben a kezeddel is csinálsz vmit,felemeled,a ritmusra mozgatod,mozgasd a csípőd,rázd a feneked,vagy akár állhatsz egy helyben is,és úgy rázod amid van.Nem olyan nagy ördöngösség ez!Régebben én se tudtam táncolni,de amióta bulizni járok,és látom,egyesek hogy táncolnak...láttam én mér olyanokat,hogy csak úgy lestem mint hal a szatyorban!:D Gyakorolj otthon,zenére,de igazából ne érdekeljen,hogy mások mit gondolnak,csak engedd el és érezd jól magad,ez a fontos!

u.i:ha nagyon görcsös vagy,jól jöhet 1-2 feles,vagy vmi lazító itóka buli előtt!;)


Jó bulizást!:)

2011. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!