Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy a cicababa = a jó nővel?

Figyelt kérdés

Számomra a tipikus cicababák 90%-a kifejezetten ronda. Általában az átlagos vagy az alapból csúnya külsejüket akarják leplezni a rengeteg sminkkel, szolival, műszempillával, póthajjal, 10 centis műkörömmel és közönségesnek hatnak a leopárdmintás, rózsaszín ruháikban.


Ja és nem vagyok prűd vagy szürke egér. Én is szeretek sminkelni, szexis, nőies ruhákban járni, de nem vagyok k.vás.


2011. jún. 14. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért gondolják, mert ők is jó nőnek érzik magukat. Figyelted már, hogy egy nagyon csúnya lány is körül van véve jó pasikkal ha ő szépnek látja és elfogadja magát? Én ismerek nem is egy ilyet. Szegényektől majdnem megijedek, de már nem győzik lekoptatni a pasikat. Minden héten többet. És ők még nem is cicababák, még csak szoknyát sem vesznek fel, egyszerűen csak szeretik magukat.
2011. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Jó nő =/= szép nő.
2011. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vree válasza:
88%
A cicababa meg a jó nő is csak címkék jelentés nélkül. Miért nem írod azt hogy "agyonsminkelt=/=szép".
2011. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Én akkor azt hiszem "cicababa" vagyok. Van műkörmöm,műszempillám is (de ritkán teszem fel)Nem szolizom,hanem napozok,mert rettentő gyorsan megfog.Na és igen sminkelem magam.Korrektor,púder,szempillaspirál és szemhéjpúder.Mindezt azért,mert kisebbség-komplexusom van. Nem tudom elfogadni magam,vagyis csak így. Ha bárhova megyek és meglátok egy szép nőt,arra gondolok,hogy hol vagyok én hozzá képest?! Pedig az ismerőseim azt állítják,hogy szép vagyok.De én nem látom magam annak.A smink viszont ad egy löketet amitől szépnek érzem magam,és kivételesnek.Hogy miért,azt nem tudom.


"A smink csak egy eszköz a szépítésre,de az önbizalom,a különlegesség,a nőiesség érzése amit általa kapsz,az egyedülálló."


"Azok hódítanak, akik elhiszik, hogy képesek rá."


19L

2011. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek az ilyen Nök, mert szépek, adnak magukra, de a legnagyobb baj az, hogy közülük eddig kivétel nélkül csak önelégültekkel találkoztam. Azt sem értem, hogy az ilyen külsöhöz miért párosul egy olyan viselkedési forma, ami sablonos és semmiképpen sem normálisnak nevezhetö.


Viszont amikor megnézek egy ilyen Nöt, mert vonzónak találom öket, átfut az agyamon, hogy becsapás az egész, mert ha lemossa már nem is úgy néz ki. Nem azzal van a baj, hogy nem annyira szép smink nélkül, hanem hogy nem vállalja önmagát.

2011. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

"Ha bárhova megyek és meglátok egy szép nőt,arra gondolok,hogy hol vagyok én hozzá képest?! Pedig az ismerőseim azt állítják,hogy szép vagyok.De én nem látom magam annak.A smink viszont ad egy löketet amitől szépnek érzem magam"

Én is ugyanígy érzem!!

2011. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez tetszik van akinek nem. Most nekem is van műkörmöm és a leopárdos cuccokat is szeretem bár nem tartom magam cicababának. Azt viszont nem értem miért van folyton ilyen kérdés, illetve miért nézik le az ilyen külsejű nőket. Én 3 gyereket nevelek, dolgozom, főiskolára járok szóval nem vagyok egy haszontalan ember szerintem csak ez a baj, hogy pont az olyan emberek akik különbnek érzik magukat a cicababáknál nem néznek sosem a külső mögé.... Egy szürke kis egér vagy egy kosztümös csaj is lehet szép vagy ép ronda semmire kellő vagy rendes. A külső nem számit én ilyen vagyok más másmilyen nem akarok mindenkinek megfelelni nem nézem le azt aki másmilyen. A külső csak arra szolgál, hogy az ember jól érezze magát.
2011. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Én kifejezetten nem birom, ha egy lány agyon sminkeli, "javítja' magát. blekkk...

Természetes külsővel is lehet szép egy lány, sőt számomra szebbek, mint azok a 'cicababák'

A cicababák mindig olyan érzést keltenek bennem, hogy csak játszadoznak a férfiakkal, kikenik magukat, olyan ruhákat hordanak, hogy kivillan szinte mindenük, és azáltal nem tudok megbízni bennük, mindig aztgondolnám, hogy mikor ugrik egy másik pasi ölébe. Szóval nálam nem nyerőek.

De mindenkinek más az izlése.

Az egyik barátomnak is ez a véleménye, de szerinte az igazi cicababák szó szerint 'buták' xd

2011. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:02 --> Ez lennék én.


Utolsó! A barátodnak üzenném,hogy (ahogy fogalmaztad) "igazi cicababa" vagyok és az ELTE pszichológia szakon tanulok. Ha minden jól megy,pszichológus leszek "ha nagy leszek"... Szóval akkor most kellene elgondolkodni,hogy a cicababák valóban "szószerint buták"-e! Egyáltalán nem a külsőtől függ az inteligencia és a tudás. Pont ezért nem kell/kellene a külső alapján ítélni!!!

2011. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
csak annyit szólnék a témàhoz, hogy egy intelligens pszihológus sose kérkedne azzal ami, és, hogy hova jàr.. gratulàlok màris csödtömeg vagy :d (Y)
2011. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!