Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A túlsúlyos lányok mért nem...

A túlsúlyos lányok mért nem tesznek a kilók ellen, ha annyira zavarja őket?

Figyelt kérdés

Nem egy lányt ismerek,akik folyton panaszkodnak,hogy olyan rossz,hogy kövérek és ,hogy milyen jó nekem,hogy én nem vagyok az.Ilyenkor mindíg felmegy bennem a pumpa,mert én rendszeresen mozgok.Futok a kutyáimmal,napi 200felülés,fenékformáló gyakorlatok,stb.

Ezt kb. ugy mondják,mintha én feszes fenékkel születtem volna.

Bezzeg amikor elmondom,hogy elküldöm neten a gyakorlatokat amiket csinálok vagy jöjjenek velem futni esténként,akkor már rögtön az jön,hogy Ők ugysem fogynának le stb.

Ezt nem azokra értem akik esetleg munka mellett nem érnek rá,vagy tényleg olyan géneket örökölt,hogy nagyon nehezen tud fogyni.Csak azoknak szól a kérdés akik pusztán akaraterő hiányában túlsúlyosak és utálnak mindenki mást aki jobban néz ki.

Még megjegyezném,akad akinek jól áll egy kis felesleg és persze az a legfontosabb,hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben.


2011. jún. 16. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát én sem értem őket.

Viszont nekem elküldheted a gyakorlatokat :)

2011. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
első vagyok, milyen fenékgyakorlatokat csinálsz?
2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is légyszi, vagy kiírhatnád ide:)
2011. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Amúgy ez tényleg így van sok esetben ahogy leírtad. Szerintem nekik kéne valamilyen "lökés" ami elhiteti velük hogy van remény.

OFF: A gyakorlatokra én is kíváncsi vagyok :)

2011. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek..Gondolom azért, mert lusták tenni valamit :S
2011. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8

http://www.youtube.com/watch?v=2Gd1GMWb6aM

Nem a legmodernebb videók,de nekem elképesztően hatásos,főleg a farizmos.Előtte naponta csináltam rengeteg kitörést és gugolást,de nem használt,de amióta ezeket csinálom(már +súllyal)azóta sokat kerekedett a popsim.

Ezen kívül futok esténként,mint írtam(a kutyék ösztönöznek:D)és néha fekvőtámasz,mert a karom hajlamos a hízásra:D És igyál sok-sok folyadékot!(A citromos

víz gyorsítja az anyagcserét elvileg)

2011. jún. 16. 18:06
 7/24 A kérdező kommentje:

[link]

még néha ezt az oldalt olvasgatom,vannak diétás étrendek is gondolom,meg sok gyakorlat:)

2011. jún. 16. 18:09
 8/24 anonim ***** válasza:

köszi :)

és mióta csinálod? nekem egy hónapom van rá, hogy jó fenekem legyen (nyaralás miatt)

azalatt sikerülhet? (nem vagyok kövér, és én is szoktam futni)

2011. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is lesz olyan feneked mint pl: Kim Kardashian-nek szerintem egy hónap alatt már látszik az eredmény. :)Főleg ha kitartó vagy és minden héten megcsinálod mondjuk 3-4szer.Azért hagyd pihenni is,mert az izmok pihenőnapokon regenerálódnak(jelen esetben kerekednek:) ) Ha már könnyűnek érzed a gyakorlatot akkor használj lábsúlyt.Az elején biztos nehéz lesz,de ne add fel! És mielőtt felveszed a fürdőrucid,azért csinálj meg pár gyakorlatot,hogy bedurranjon az izom:D
2011. jún. 16. 18:26
 10/24 A kérdező kommentje:
Én kb. 3,5 éve csinálok gyakorlatokat.
2011. jún. 16. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!