Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A parodnak, ferjednek mi a...

A parodnak, ferjednek mi a velemenye ha fested a kormod?

Figyelt kérdés
Sajnos az en ferjem az attetszo koromlakkon kivul mident ellenz, pedig csak alkalmankent festem a kormom, vagy ha kedvem tamad ra mint pl ma is. Igaz bordot festettem es ez szerinte nem egy ferjezett nohoz valo.En 26 vagyok o meg 31
2011. jún. 17. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs párom, de az a tapasztalatom, hogy a férfiak 90%-a nem szereti a feltűnő körmöket. Legalábbis eddig minden férfi ismerősöm lehurrogta a pirosra vagy pinkre festett körmeimet. Sokkal jobban tetszenek nekik a halvány bézs, finom rózsaszín, áttetsző lakkok.


23l

2011. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is csak az átlátszó,maximum kicsit csillámos körömlakk tetszik.


De mondjuk most a lábamat piros színnel lakkoztam,és eddig nem szólt érte.


Amúgy szerintem sincsenek oda a férfiak a nagyon rikító,színes körmökért...

2011. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok ferfi ismerosom van, aki megdicserte a piros kormom. A ferjem meg egyenesen imadja.
2011. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor én leszek az, aki cáfol.

Az enyém nem szól érte semmit, ha kifestem, de a múltkor beújítottam egy erősebb színt (sötét lilás, nem rikítós tinis) az egyik új felsőmhöz, és még meg is dicsérte. Őszintén szólva én hozzá sem mentem volna, ha ilyeneken fennakadna. Persze ez nem válóok. És amikor jártatok házasság előtt, akkor az idő alatt szólt valamit érte? Nem tudom, de nálam ez az ápoltság része. Főzök, mosok, takarítok - de ennyi talán jár, elvégre nem a középkorban élünk. Nem műkörmöket viselek, szerencsére a sajátjaim erősek, megnőnek nagyra, nem is valami eszméletlen drága lakkokat használok, de szeretem a ruháimhoz igazítani a körmeimet. Magam festem, díszítem őket. Sminkelsz? Jársz fodrászhoz?

De barátnőm anno járt hasonló cipőben: megismerkedett egy fiúval, és mikor megtörtént a nagy családi bemutatkozás, akkor a leendő após kijelentette, hogy nekik nem kell festett körmű, fülbevalós K...

Pedig szegény lánynál szelídebbet és szolidabbat én nem nagyon ismerek.

2011. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miutan megismerkedtunk mar akkor mondta hogy a termeszetes dolgokat szereti. Azota nem festem a hajam, igaz nem is akarom. Sminkelni akkor sminkelek ha kimozdulok itthonrol, eppen gyesen vagyok.Amugy neki nem egy teovalasa van, en mar ugy ismetem meg. Azt mondtam neki en is hogy ennyi jar nekem, es nem is hagyom magam. Amugy tenyleg egy honapban egyszer ha festek szines kormot. Maskor attetszo.
2011. jún. 17. 23:42
 6/11 anonim válasza:
Egyik barátomnak se tetszett, ha nagyon rikító körömlakkot használtam. Néhanapján elment, de én is ezek után csak átlátszót kentem fel. Mindenki szerint elég természetellenes volt pl. az élénk piros. De szerintem alkalmaként nem baj, mert ha ápolt körmökre kerül fel a lakk, és nem pattogzódott le róla akkor nagyon szép tud lenni. Ízlések és pofonok, ennyi az egész. De a férjezett nős dolgot nem értem, hiszen nem narancssárga, vagy hupikék, szivárvány árnyalatos színeket használsz.
2011. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém még soha nem szólt azért, hogy hogyan öltözködöm, sminkelek, vagy milyen színű a körmöm, szép is lenne ha valamit nem viselhetnék, csak mert neki nem tetszik.
2011. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, ő 25 (nem férj).

Én mindig meg is mutatom neki, ha valami extrábbat csináltam. :) Van, amelyik lakkom tetszik neki, van, amelyik nem. Valószínűleg hidegen hagyná, ha nem festeném; de mivel szeretem festegetni, megdicséri néha.

2011. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csupán csak annyi a véleménye hogy büdös.. de amikor már ki van kenve utána már nincs problémája a körömlakkos ujjaimmal :D Néha még meg is dicséri,hogy milyen jól mutat a körmömön egy szín. B-)


17L

2011. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem imádja.. most épp gyöngyházas kék árnyalatú a körmöm ezt pl. ő választotta.. de gyakram vörös is, vagy fekete ..
2011. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!