Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha megcsinálják a hajam...

Ha megcsinálják a hajam rastára, és én majd otthon hajat mosok, utána egy ideig mindig vissza kell horgolni?

Figyelt kérdés
És hogyan kell visszahorgolni? (ha nem érem el a hajam vagy pl. hátul nem látom akkor mi van?:S)
2011. jún. 19. 18:41
 1/5 anonim válasza:
37%
Blööö, szerintem ne csináld. Borzalmasan igénytelenül néz ki, akármit csinálsz vele. És hiába mosod, büdös lesz.
2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mért lenne büdös?
2011. jún. 19. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát folyamatosan horgolni kell, mert elég gyorsan lenő, mivel a súlya húzza, nyújtja is a hajat.

Ha nem éred el? Vagy betanítasz valakit, vagy megtanulod, vagy súlyos pénzért csináltathatod folyton.

2011. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja még valami. a waxot nem lehet kihagyni?
2011. jún. 20. 11:08
 5/5 manokalakó válasza:

Horgolni folyamatosan kell a tincseket főleg az elején. A horgolásba nagyon hamar bele tudsz jönni, nem nehéz csak az elején :) én is magamnak horgolom már jó régen. Csak gyakorlás kérdése az egész. De ha nem akarsz ezzel bajlódni keresel egy fodrászt és megcsinálja neked.

Waxot kifejezetten utálom...lehet wax nélkül is rastát csinálni, csak ugye jobban oda kell figyelni a hajra.


Ajánlhatok neked egy emberkét "Szenoti Xtreme hair saloon" facebookon keress rá.

2012. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!