Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet erősíteni a...

Hogyan lehet erősíteni a mellett? Szoptatás után úgymond elfogyott, és így nem igazán vagyok megelégedve önmagammal. Van valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos gyakoratok, melyeket kézisúlyzóval kell végezni: tárogatás (vízszintespadon fekszel, nyújtott karjaid felemeled-leengeded, legalább 5x12-t, vagy amennyit bírsz), áthúzás (ha van, egy darab nagytárcsás kézisúlyzót a bízszintes padon nyújtott karral a fejed fölé engedsz, és a fejed fölé emeled, ezt is többször), és van fekvenyomás. De az a baj, hogy én nem értek hozzá, hogy melyikkel lehet erősíteni, kérdezz meg egy konditermi edzőt, az a biztos. Nekem nagy melleim vannak, és a cél, hogy ne lógjanak, arra mondták a tárogatást és az áthúzást, de a fekvenyomást nekem nem javasolták.


Otthoni gyakorlatok:

- kinyújtod a karod oldalra, tenyeredet hátrahúzod, és egyre nagyobb köröket írsz le.

- vállban felemled a behajlított könyököd, és azzal ollózol, sokszor, gyorsan

- kinyújtott karod felemeled, ökölbe szorítod, és magad előtt ollózol sokszor, gyorsan


FIGYELEM! Nagymellűeknek (vagy lehet mindenkinek) fontos ezeket MELLTARTÓBAN végezni!!!

Továbbá, akinek a melle hajlamos a megereszkedésre, ne nagyon végezzen futással, ugrálással járó sportokat, vagy csak nagyon extra erős, fixáló sportmelltartóban.


De az a baj, hogy ezek is inkább megereszkedés ellen vannak. Legjobb, ha egy (női) edzőt kérdezel, aki jobban ért hozzá.

2009. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!