Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól jönne pár hasznos tanács...

Jól jönne pár hasznos tanács hogy tudnám kicsit növelni a mellméretem viszonylag természetes módon? (plasztika kizárt)! Egy kisebbfajta eredménynek is tudnék örülni!

Figyelt kérdés
Pl: vannak mellizom erősítő gyakorlatok ami hatásos lehet továbbá hallottam hogy vannak bizonyos mellnagyobbító gyógyszerek ezek hatásosak lehetnek? Köszönöm előre is
2011. jún. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
most őszintén :) csak gondolkozz egy kicsit! ha lennének természetes mellnövesztő gyakorlatok/gyógyszerek, szerinted lennének kismellű lányok a földön? :) és ezzel a válasszal mindent elmondtad :DD
2011. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ajánlani tudom neked ezt a fórumot

[link]

itt aztán vannak megyszálott csajok és nagyon sok kipróbált módszert olvasgathatsz olyat is ami bevált!Jó olvasgatást :)

2011. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
push up melltartó csodákat tesz..nkem legalábbis
2011. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért mekkora a melled h növelni akarod a méretét?
2011. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem pedig ez hasznos! próbáld ki! [link]
2012. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!