Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róllam?

Mit gondoltok róllam?

Figyelt kérdés

mik a HIBÁK és mi SZÉP bennem?

10-ből hány pontot adnál ?


[link]

[link]

[link]


2011. jún. 23. 10:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém, ez a stílus nagyon hülyén áll, ez a sok smink, meg a haj szörnyű, de nagyon.. az arcod sajnos nekem nem tetszik.nagyon erős vonásaid vannak, az orrod eléggé otromba és asszimetrikus, a szád meg nagyon vékony
2011. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Elég jó alakod van, és az arcod is kedvesnek tűnik, bár nem olyan jó minőségű a kép.


A hajad színe nekem annyira nem tetszik, igazából a fazonja sem, dehát ízlések és pofonok. :) És... nem igazán hiba, de legközelebb kérj meg valakit, hogy fotózzon le és inkább mosolyogj, mint csücsöríts. :)


Pontozásban nem vagyok olyan jó, de mondjuk 10-ból 8 vagy 9.

2011. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szép a szemed, meg jó az alakod aránylag.

Hibák? A hajad úgy néz ki, mint aki ezer éve nem látott fésűt, és belefészkelt a madár. És hiába tupírozod hatalmasra a séród, valahogy így is aránytalanul kicsi a fejed a testedhez képest. O_o

Az arcod sem az esetem, de azért nem vagy olyan csúnya, hogy jaj, csak nem pont egy szabályos szépség.

Ami viszont nagyon kiábrándító, a kupleráj a hátad mögött, meg a kigombolt blúzod.

Nálam úgy 2-3 pont vagy.

2011. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

sok smink? :O néha néha használok alapozót amikor sok pattanás van rajtam amúgy nem.. egyedül csak szemceruza van rajtam.. én ezt nem nevezném soknak :O

de köszi a választ :)

2011. jún. 23. 10:38
 5/25 anonim ***** válasza:
Alakod átlagos, nem kell annyira kinyomni a melled.Az arcodról nem mondok véleményt, mert kimoderálnának..Maradjunk annyiban, hogy nem vagy egy szép látvány..
2011. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az első képen egy drogosnak látszol,bagoly szemekkel...nem áll jól a csücsörités...

a 2.képen ne told ki a melled annyira,elég hülye hatást kelt:S

a 3.kép a legjobb,bár a hajaddal valamit kezdhetnél...

Összességében,a szád vékony,a szemed nagy,a hajad nem a legjobb

én olyan 3pontot adnék

Az arcod nem szép,az alakod átlagos...

2011. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

.. igen ez egy rossz szokás.. nemtudom miért csücsörítek.. :S de ha koncentrálok akkor is csücsörítek, :/ :D

2011. jún. 23. 10:42
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát az én kommentemnek sem fogsz örülni. Az arcod nem szép, főleg a szád. A hajad hülyén áll. És látszik, hogy sportot csak tv-ben láttál. Ettől függetlenül lehetsz kedves lány és lehet a képek is hamis"képet" adnak rólad és valóságban jóval szebb vagy. De ezek alapján a véleményem: 5/10
2011. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

szóval, hogy sportot is csak a tv-ben láttam :D.. "beértem" azt a kort, és most kezdtem el az alakommal foglalkozni , pár hete járok edzőterembe, és mostantól odafigyelek , hogy mit eszek..

remélem ez mentségemre szól . :D

2011. jún. 23. 10:49
 10/25 A kérdező kommentje:

itt nincs rajtam smink!

lol , és még mosolygok is :$


jajj de tudom, hogy nem kéne felraknom, mert ezen is majd csúnyának gondoltok :D ( azért rakom fel, mondjátok csak a véleményt :D )


[link]

2011. jún. 23. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!